fbpx

“Неподарунок” до дня святого Валентина

Неподарунок до дня святого Валентина
Неподарунок до дня святого Валентина

Чашки, рамки для фотографій, гель для душу, рожеві ведмедики, срібні браслети… Цей список можна продовжувати ще, хоча б, на сто одиниць, але не варто. Це все банальні подарунки, які ми даруємо, один одному, на день святого Валентина. Напевне, вже не варто згадувати про паперові сердечка (валентинки), які тоннами продають у період свята.

Звичайно, що подарунки несуть приємність у собі. Їх хочеться отримувати і дарувати. Дійсно, найпрекраснішим моментом є процес відкривання подарунка вашою коханою чи коханим. Якраз ті емоції, що він чи вона переживають, а також захват та азарт, який отримуєте від цього ви. То, хіба, не варто подарувати щось дійсно вагоме і приємне? Втекти від банальних подарунків і спробувати щось нове?

Неподарунок до дня святого Валентина
Неподарунок до дня святого Валентина

Дивлячись на подарунок, можна визначити наскільки людина старалася вам зробити приємно, наскільки вона добре вас знає і чи цінує вона вас. Якщо ви терпіти не можете рамки для фотографій, а отримуєте в день святого Валентина саме цей подарунок, то можна знайти підтвердження всьому вище згаданому. Людина, яка вас добре знає, хіба вам це подарує? Так, хіба в тому випадку, якщо ви їй байдужі…

Краще подарувати враження та емоції, ніж матеріальну річ. Спогади є безцінними і завжди залишаться з вами. Можна зробити щось нестандартне та сміливе. Ви запросіть коханого на побачення. Самі все організуйте.

Ще один з варіантів – це малювати разом спільне майбутнє. Так, в прямому розуміння намалювати. Можна піти на майстер-клас, присвячений дню святого Валентина.

Час, коли все починає сповільнуватися і всі поспішають додому. Вечірній час. Це чудовий період, щоб влаштувати вечерю при свічках. Головне, щоб були улюблені страви і чудове вино.

Досить схожим за своєю атмосферою буде і вечір домашнього кіно. На екрані йде якийсь романтичний фільм, а ви насолоджуєтеся присутністю один одного. Трохи попкорну, щоб підтвердити статус кінотеатру і, звичайно, поцілунки на останньому ряді.

Для більш сміливих теж є варіант. Відправитися у подорож. Хоча б на один день. Можливо є таке місце, де давно хотіли побувати, але все щось заважало. Зараз найкращий час для цього.

Цей святковий день важливо провести разом. Насолоджуватися спілкуванням, ділитися емоціями і просто триматися за руку. День святого Валентина має бути особливим підтвердженням вашої любові. Головне зробити це вдало! 😉

Неподарунок до дня святого Валентина
Неподарунок до дня святого Валентина