Нова професія під час карантину: фантастика чи реальність

Пандемія та пов`язані з нею карантинні обмеження внесли свої корективи в сучасний ринок праці. На жаль, багато підприємств скоротили штати або відправляють працівників у тривалі відпустки. Але, як показує досвід, карантин – не привід впадати у паніку чи піддаватися депресивним станам. З іншої сторони, це можливість опанувати нові професійні навички чи навіть кардинально змінити сферу діяльності. А можливостей для саморозвитку є більше, ніж достатньо. В мережі є багато корисних курсів, вебінарів, майстер-класів. Головне – мати пристрій з доступом до мережі Інтернет (комп`ютер, смартфон чи планшет), а також – бажання вчитися. 

З чого варто починати

Але, перш ніж розпочати навчання, варто з`ясувати, що вам справді подобається та у якій сфері ви б хотіли вдосконалити свої знання і вміння. Можливо, ви давно мріяли кар’єру в IT? А, може, ваша мета – власний бізнес? Сьогодні ви маєте можливість вдома пройти онлайн-навчання та втілити в життя мрію, яку роками відкладали «до кращих часів». Крім того, в час пандемії можна вдосконалити обрану професію, в якій ви працюєте багато років. Наприклад, онлайн-школа бухгалтерії AVS  відкриває багато нових можливостей для підвищення кваліфікації бухгалтерів. Онлайн-курси – змістовні і цікаві. Крім того, на сайті є відеокурси, які присвячені конкретним ділянкам бухгалтерії (відпустки, відрядження, ФОПи, акциз). А досвідчені викладачі допоможуть швидко розібратися навіть у складних темах. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви зможете отримати фахову консультацію. 

Нова професія під час карантину: фантастика чи реальність
Нова професія під час карантину: фантастика чи реальність

Онлайн-школа бухгалтерії AVS – вибір для тих, хто прагне використовувати  час з користю та не зупиняється на досягнутому. Отриманий багаж знань і навичок допоможе вам впевненіше просуватися по кар`єрній драбині або ж задуматися про нову перспективнішу роботу. 

В чому переваги онлайн-навчання

  • Можливість навчатися у будь-який час, самостійно формувати свій  навчальний план. 
  • Слухати лекції можна навіть під час прогулянки у парку, в дорозі.
  • Як показує досвід, навіть платні курси коштують дешевше, ніж офлайн навчання в університеті. 

Однак навчання в режимі онлайн має і відносні недоліки. Насамперед це відсутність живого контакту з викладачем. Також результат значною мірою не лише від якості курсу чи викладача, а й самоорганізації, навчання працювати. Звичайно, якщо ви оберете навіть дуже дорогий і престижний онлайн-курс, але процес навчання будете відкладати «на потім», то бажаний результат навряд чи отримаєте!