Ну дуже просто! Цукерки із 3-х інгредієнтів за 10 хвилин

Ну дуже просто! Цукерки із 3-х інгредієнтів за 10 хвилин

Дуже простий, швидкий та смачний десерт всього з трьох найдоступніших інгредієнтів. Готується він легко та дуже швидко, буквально 10-15 хвилин і все готове.
Інгредієнти для цього десерту можна знайти у найближчому магазині – це сир, кокосова стружка та цукор. Сирно-кокосові кульки виходять смачними, насичено-кокосовими з вершковим смаком. А какао надає десерту легку шоколадну гіркуватість. Такі цукерки із задоволенням їдять і дорослі та діти.

ІНГРЕДІЄНТИ:

 • сир – 250 г
 • цукор – 80 г
 • кокосова стружка – 80 г + 30 г (для обсипання)
 • какао – 10 г

Процес приготування:

 1. Беремо 250 г сиру і насипаємо його у чашу блендера. До сиру додаємо 80 г цукру. Все подрібнюємо до однорідності. Сир можна використовувати будь-якої жирності.
 2. Подрібнену сирну масу перекладаємо в миску. До неї додаємо приблизно 80 г кокосової стружки. Все добре перемішуємо. Кількість кокосової стружки дуже залежить від вологості сиру. Її може знадобитися більше, ніж зазначено в рецепті. Орієнтуйтесь за консистенцією сирно-кокосової маси, вона має добре тримати форму.
 3. Приготовлену масу поділяємо на приблизно дві однакові частини.
 4. В одну частину додаємо 10 г какао. Какао бажано просіяти, щоб не було грудочок. Все добре перемішуємо.
 5. Беремо трохи сирно-кокосової маси та формуємо з неї кульки невеликого розміру. Я роблю кульки за розміром трохи менше волоського горіха. За вагою вони виходять приблизно 10-13 г.
  Таким способом скочуємо всі кульки. Готові кульки кладемо у кокосову стружку. Обвалюємо їх у стружці та викладаємо на тарілку.
 6. Так само скочуємо кульки з шоколадної сирно-кокосової маси. Обвалюємо їх у кокосовій стружці.

Десерт вийшов ніжним із приємним кокосово-вершковим смаком. Готується він просто та з мінімальної кількості інгредієнтів. Такий десерт можна подавати відразу або приготувати заздалегідь і зберігати у холодильнику.