Обладнання для нової школи: що важливо знати

Обладнання для нової школи: що важливо знати
Обладнання для нової школи: що важливо знати

Сьогодні в освітньому просторі України активно впроваджують нові підходи і принципи до навчання. Адже система, яка діяла роками, потребувала реформування.

А головне завдання Нової української школи (НУШ) – дати не тільки необхідні знання, а й навички, потрібні для життя. А також – навчити використовувати їх у повсякденному житті. Тут цінують думку кожного учня і вчать її висловлювати. А також – критично мислити у кожній ситуації, поважати  думку інших, відповідати за свої вчинки.  Важливу роль відіграє співпраця з батьками.

Досвід показує, що перейти на нові стандарти раптово просто неможливо. Як і відмовитися від принципів старої системи. Стандарти НУШ є певним викликом і для вчителів, адже вони мають працювати у нових умовах та за новими підходами. А ще – передбачають використання різного дидактичного матеріалу, завдяки якому вчитель легко і просто пояснить новий матеріал.

Купити обладнання для нової школи за вигідними цінами пропонує компанія «Дидакта». В онлайн-каталозі представлено засоби для навчання не тільки у загальноосвітніх, а й професійно-технічних і навіть вищих навчальних закладах. Весь асортимент відповідає вимогам Міністерства освіти України та іншим стандартам. Тут ви можете замовити матеріали, які полегшать навчальний процес і дітям, і вчителеві. 

Які є вимоги до матеріалів для НУШ

Досвід показує, що візуальну інформацію учні початкової школи сприймають краще, ніж абстрактні поняття. Крім того, принципи НУШ передбачають активне використання ігор під час навчального процесу. Адже якщо дитина буде зацікавлена, то навчальний матеріал вона буде сприймати легше. Саме такий підхід викликає цікавість до навчання та формує навичку вчитися. Тому варто обирати тільки перевірені та якісні дидактичні матеріали.

Навчальні матеріали, які використовуються у новій українській школі, мають бути не лише практичними, інформативними, а й якісними та гарно виглядати. Водночас, вони повинні відповідати всім вимогам та стандартам.

Де вигідно купити обладнання для НУШ 

Компанія «Дидакта» успішно працює понад 15 років. В онлайн-каталозі представлено засоби для обладнання  кабінетів хімії, біології, географії, початкової школи.  Якщо у вас виникнуть труднощі під час вибору чи додаткові запитання, ви можете отримати фахову консультацію менеджерів. Постійних клієнтів є вигідні пропозиції. Також можлива безкоштовна доставка.