Обладнання для нової сучасної школи: що варто знати

Відповідність вимогам сучасної освіти, якість, безпека – ось ключові стандарти, яким має відповідати обладнання для класів у Новій українській школі. 

Адже, як показує практика, зацікавити школярів молодшого віку не так легко. І не завжди вдається пробудити інтерес до навчального процесу. Звичайно, багато залежить від вмінь та творчого підходу вчителя. Але не варто применшувати роль роздаткового матеріалу, засобів, які дозволять звичні уроки перетворити у цікаві та інтерактивні заняття. 

Крім того, варто подбати про комфорт учнів, адже від цього залежить, чи будуть вони з задоволенням йти на заняття. Сучасне обладнання до школи та грамотне оснащення навчального класу дозволяє реалізувати всі ці вимоги. Саме тому до вибору обладнання для школи варто підходити ретельно та відповідально.

Так, якісно оформлений кабінет додасть школяру натхнення та занурить в навчальну атмосферу. А після занять залишаться тільки приємні враження.

Які є вимоги до обладнання кабінетів 

Концепція Нової української школи передбачає використання різних навчальних засобів, мета яких – полегшити навчальний процес, а навчальний матеріал зробити ще цікавішим і доступнішим. Наприклад, якісне обладнання для кабінету фізики за допомогою практичних дослідів краще засвоїти теоретичний матеріал.

Обладнання для нової сучасної школи: що варто знати
Обладнання для нової сучасної школи: що варто знати

Крім того, фахівці називають такі категорії навчальних засобів, без яких просто не обійтися вчителям Нової української школи. Зокрема, це: 

  • Мультимедійне обладнання, де встановлено потрібні програми, проектор, планшет чи ноутбук для вчителя. Також сюди варто віднести принтер і сканер, а можна обрати багатофункціональний пристрій. Крім того, часто класи обладнують інтерактивною підлогою чи пісочницею. Першокласники у захваті від занять у таких приміщеннях!
  • Навчальні засоби для математики. Набори геометричних фігур, різні годинники (механічні, пісочні), ігри і головоломки, набори  цифри, картки для вивчення лічби. 
  • Засоби для мови та літератури. Абетка, зразки каліграфічного письма, словники, книги, сюжетні малюнки, плакати. Сюди ж відносять інтерактивні книги, різні настільні книги, каси-віяла букв, складів. 
  • Для вивчення природничих предметів потрібно придбати настінні карти, глобуси, а також інформаційні таблиці, обладнання для дослідів. 
  • Набори для творчості. Музичні інструменти, декорації, лялькові театри допоможуть зробити уроки музики цікавими та оригінальними.

Курс – на використання новітніх технологій 

В основі концепції Нової української школи – активне використання новітніх технологій під час навчального процесу. Інтерактивні дошки, екрани, комп`ютери, проектори допомагають суттєво спростити навчальний процес та сконцентрувати увагу учнів на найважливішому. А цікаві тематичні відеоролики, програми, відеопрезентації та аудіозаписи дозволять підібрати потрібний ключик для зацікавлення школярів навіть під час вивчення складних і, на перший погляд, незрозумілих тем.

Особливим попитом серед вчителів користується  STEM обладнання для початкової школи. Адже STEM-освіта, без перебільшення, є одним з ключових напрямків навчання. Вона передбачає укомплектування спеціальної лабораторії, де школярі зможуть не лише досліджувати навколишній світ, а й опановувати основи програмування, робототехніки. Тому у STEM кабінеті мають бути не тільки навчальні конструктори, а й програмовані роботи, 3D-ручки, системи віртуальної реальності. 

Компанія «СТЕМ Клас» успішно працює більше ніж 5 років. Тут пропонують високоякісне та перевірене обладнання для шкільних класів та методичних кабінетів, яке прослужить багато років!