Огляд найпопулярніших меблевих фабрик України 2021 року

 

Українська меблева галузь розвивається швидкими темпами. Щороку з’являються нові бренди, хоча конкуренція на ринку достатньо висока. Водночас у нас є багато фабрик з більш ніж 20-річною історією. Українці люблять вітчизняні меблі – вони якісні, виготовлені з екологічних компонентів, коштують дешевше ніж імпортні дивани, столи, стільці й кухні. Пропонуємо вашій увазі п’ять найпопулярніших серед споживачів українських меблевих виробників.

«Гарант»

Підприємство розташоване у Житомирській області, працює з 2001 року. Виробництво компанії орієнтовано на корпусні та м’які меблі: дивани, модульні кухні, меблі для спальні, передпокою, вітальні, а також офісу. Бренд відомий своїми якісними шафами-купе, які зараз переживають новий пік своєї популярності серед споживачів. Вироби бренду «Гарант» відрізняються якісними фасадами та довговічними механізмами, вони виробляються у різноманітній кольоровій гаммі, мають сучасний дизайн. Також є багато моделей у класичній стилістиці. Продукція компанії експортується до країн Європи та СНД, її можна зустріти у таких країнах, як Болгарія, Греція, Німеччина, Латвія, де вона також гідно оцінена.

«Світ меблів»

Це достатньо відомий та один з найбільших у нашій країні виробник меблів. Його представництва, а також гуртові склади є у кожній області України. Компанія пройшла довгий шлях від маленького виробництва, заснованого у 2001 році до великого і сучасного підприємства, виробничі потужності якого займають близько 9 га.

Компанія виробляє якісні спальні та кухонні гарнітури (у тому числі для маленьких помешкань), меблі для віталень, передпокоїв та дитячих кімнат. Сьогодні купити їх можна в усіх областях України, адже компанія налагодила досить велику дилерську мережу. Торговельна марка «СВ» відома далеко за межами нашої країни – у Грузії, Молдові, Росії, Болгарії, Естонії, Литві. В інтернет-магазині «СоюзМеблі» представлений майже увесь асортимент продукції фабрики Світ Меблів: ліжка (у тому числі дитячі), комоди, шафи, тумби, кухні, а також стильні набори меблів для вітальні, передпокоїв. Уся продукція сертифікована за стандартами якості та екологічної безпеки.

«Елегант»

Компанія була заснована у 1999 році у тернопільській області, й на той момент виготовляла здебільшого бюджетні, але якісні меблі, які повністю задовольняли попит й смаки споживачів. Сьогодні підприємство виробляє в основному м’які меблі – дивани (включаючи сучасні кутові, офісні та дитячі моделі), модульні системи, ліжка, а також комплекти м’яких меблів, вироблених в єдиному стилі для віталень. Бренд пишається тим, що виготовляє свою продукцію повністю з українських матеріалів – екологічно чистої карпатської деревини вищого ґатунку, якісних тканин та надійної фурнітури.

Продукція фабрики «Елегант» орієнтована на сучасного споживача, тому вона вироблена переважно у стилі модерн. Дивани й двоспальні ліжка дійсно виглядають стильно та створюють неповторний домашній затишок і комфорт. Усі вони відносяться до середнього цінового сегмента. Серед українських споживачів продукція бренду має добру репутацію. Строк експлуатації диванів та м’яких кутків – понад 10 років. Сам виробник дає гарантію на два роки.

Darino

Цей бренд виготовляє ексклюзивну і навіть дещо штучну продукцію, яка вже встигла завоювати серця українців. Компанія займається виготовленням м’яких меблів, диванів і ліжок. Це підприємство повного циклу: спеціалісти компанії самостійно займаються відбором та обробкою якісної деревини, проектуванням м’яких меблів, а також їхньою збіркою вручну, пакуванням та доставкою.

Меблі фірми Daniro відрізняються унікальністю тканини, адже вони використовуються виключно для виготовлення меблів цього бренду. Багато з них виткані на верстатах, а значить – екологічно чисті й не мають в складі клею. Каркас меблів виготовляють з цільної деревини. Виробник надає гарантію на свої вироби – 18 місяців. Darino доставляють свою продукцію по Львівській області власним транспортом, а також відправляють її по всій країні за допомогою пошти.