Олександр Пономарьов негативно висловився про популяризацію ЛГБТ

До людей нетрадиційної сексуальної орієнтації суспільство ставиться неоднозначно. Одні підтримують їх в боротьбі за права і свободи, інші вбачають в пропаганді одностатевих зв’язків соціальну небезпеку.

«Не треба це вип’ячувати» — ось що заявив про ЛГБТ-паради Олександр Пономарьов

Даючі інтерв’ю каналу Dorotye, володар звання Народного артиста України і персональної зірки на Алеї слави Олександр Пономарьов висловив незадоволення популяризацією ЛГБТ. На його думку, нетрадиційна орієнтація продовжує залишатися неправильним і неприродним явищем. Олександр негативно ставиться до навмисної демонстрації сексуальних уподобань і проти того, щоб ЛГБТ-пари показували дітям як щось загальноприйняте. В інтерв’ю музикант підкреслив, що його думка не є проявом фобії стосовно представників ЛГБТ, додав, що у нього є такі знайомі, і він до них ставиться з повагою. У той же час, пан Пономарьов вважає, що сексуальна орієнтація не привід ходити парадами, хизуватися, виставляти напоказ інтимні стосунки. Слідкувати за подіями у житті та висловлюваннями відомого співака можливо у соціальних мережах або по телебаченню, а точний час виходу програм за його участю завжди підкаже сайт з програмою телепередач https://tv.meta.ua/.

Навіщо влаштовують ЛГБТ-паради

Гетеросексуальні пари не менш активно «вип’ячують» свою орієнтацію як в побуті, так і в масовій культурі. Відкриті прояви гетеросексуальности розповсюджені, їх часом надмірна відвертість не зустрічається багнетами, як прайд-паради, які проводяться лише раз на рік. Це лише один із прикладів прояви нетерпимості в соціумі. Зіткнутися з громадським неприйняттям ризикує будь-яка невелика група людей, яка намагається захистити свої права.

В інших країнах ЛГБТ-паради не є формою протесту проти:

  • ризику бути звільненими з роботи в разі камінг-ауту;
  • нерозуміння рідними і близькими;
  • агресії, погроз і образ, психологічного тиску;
  • неможливості укладати офіційні шлюби;
  • порушення майнових і соціальних прав в разі смерті одного з партнерів.

У ліберальному суспільстві, де немає потреб боротися за свободу вибору і рівноправність, ЛГБТ-паради нагадують масові розважальні заходи. Усередині прайду також відсутня дискримінація, в них можуть брати участь усі бажаючі, незалежно від орієнтації.

Чи протиприродні ЛГБТ-спільноти

Згідно з дослідженнями сучасних сексологів, в природі практично не існує стовідсотково гомо- чи гетеросексуальних людей. У шкалі Альфреда Кінсі передбачена сотня позицій вимірювання сексуальності, і жодна не є «неправильною». Орієнтація не постійна величина, в процесі дорослішання вона може неодноразово зміщуватися за шкалою в обидві сторони. У тваринному світі одностатеві зв’язки також мають місце бути, їх відсоток зростає, коли збільшується популяція особин того чи іншого виду.

Демонстрація окремо взятої моделі стосунків як єдино прийнятної набагато небезпечніше для психіки дітей і підлітків, які не бачать в таких взаєминах себе. Різноманітні еротичні експерименти в юному віці — невід’ємний етап формування сексуальності, і зовсім не діагноз, що вимагає медичного втручання. Зарубіжний досвід показує, що діти, які виросли в одностатевих сім’ях, далеко не завжди переймають орієнтацію батьків. Набагато важливіше довірча атмосфера, в якій підліток може поділитися з дорослими своїми переживаннями і вчасно отримати інформацію про фізичну і психологічну безпеку інтимних відносин.