Оперативність та надійність: доставка з США з «Easy Xpress»

Речі американських брендів активно використовуються у щоденному вжитку. І якщо ще кілька десятків років тому купити речі в американських магазинах було дуже важко, то сьогодні ситуація зовсім інша. У кожному місті є фірмові магазини, які пропонують оригінальні та якісні речі від кращих американських брендів. Але є одне «але»: ціни на такі товари в рази вищі. В цій ситуації є альтернатива, яка дозволить зекономити і купити товар високої якості. Це доставка из США с Easy Xpress . Як показує досвід, це вигідно і надійно!

Головні переваги доставки товарів із США

  • Економія коштів та висока якість. Доставку із США обирають ті, хто шукає оптимальне співвідношення ціни і якості. Адже ні для кого не секрет, що на українському ринку дуже багато речей не найкращої якості, а ціна дуже завищена. Та й вибір дуже часто обмежений. Магазини у США пропонують великий вибір одягу, взуття, дитячих товарів і не тільки. Крім того, американські виробники дбають про якість товару. 
  • Надійність доставки. Easy Xpress пропонує страхування посилок під час їх транспортування. Тому ви можете бути спокійні за товар, який ви замовили. При  цьому вам не доведеться довго чекати, адже доставка відбувається досить оперативно.

    Оперативність та надійність: доставка з США з «Easy Xpress»
    Оперативність та надійність: доставка з США з «Easy Xpress»
  • Вигідні умови доставки. Якщо ви вирішили придбати товар на торговому майданчику у США, то дуже важливо врахувати вартість доставки. Як показує досвід, краще довірити питання доставки компаніям, які мають великий  досвід роботи та цінують довіру клієнтів. Саме вони гарантують оперативність та надійність. Наприклад, послуга «Швидке море» пропонує доставку великогабаритних вантажів – техніка, електроніка, товари для краси і здоров’я. Крім того, цей спосіб дозволяє доставити товари, які заборонено доставляти авіаперевезеннями: різні косметичні засоби, корм для тварин, легкозаймисті речовини).

Кілька простих кроків

Якщо ви ніколи не замовляли товарів в американських магазинах, це легко виправити. А з сервісом Easy Xpress доставка ще простіша і надійніша. Про це свідчить досвід тисяч постійних клієнтів, якій постійно використовують сервіс. 

Так, спочатку вам потрібно пройти процес реєстрації та отримати особисту адресу. Тільки після цього можна робити покупки в інтернет-магазинах в США. 

Наступний крок – реєстрація посилки в особистому кабінеті. На вашу електронну пошту прийде номер відстеження посилки. Його варто зареєструвати в розділі «Нова посилка» у вашому профілі. Замовляючи товари в інтернет-магазинах США, вам достатньо вказати адресу, яку ви отримали. Крім того, ви можете отримати посилку зручним для вас способом – в офісі Easy Xpress чи замовити доставку Новою поштою. 

Доставка від Easy Xpress – це оперативність, надійність та якість обслуговування. Переконайтеся в цьому і ви!