Переваги подорожей з туроператором

Щороку збільшується число людей, які користуються послугами туристичного агентства. Але є й багато прихильників самостійних подорожей. Кожен, хто планує відпочинок за кордоном, замислюється щодо доцільності послуг турагента. Вибір залежить від різних факторів. Якщо ви плануєте відпочинок за кордоном вперше або не хочете перейматися плануванням майбутньої подорожі, можна скористатися допомогою туристичного агентства. Це дасть змогу уникнути прикрих помилок і зайвих витрат.

Показовий приклад — пропозиції на сайті туроператора Coral Travel, який працює з великою мережею турагентств www.coraltravel.ua.

Мета подорожі

Якщо ви плануєте відвідати декілька країн, друзів чи родичів за кордоном, вирішили подорожувати на власному автомобілі, не маєте обмежень щодо часу, то можете впоратися із організацією подорожі самотужки. Але турагент/туроператор стане в пригоді людям, які хочуть допомоги в плануванні відпочинку на різних курортах:

  • морські;

  • гірськолижні;

  • СПА та оздоровлення.

Послуги фахівців мають попит у компаній, що планують корпоративний відпочинок, наречених, що мріють провести за кордоном весільну церемонію. Туроператори організовують екскурсійні тури певної тематики.

Вимоги щодо рівня сервісу і вартості

Обмежений бюджет також спонукає багатьох туристів подорожувати самостійно. Побутує розповсюджена думка, що вибір на користь залізничного транспорту чи автостопу, ночівля у найдешевших хостелах дає змогу побачити світ з мінімальними витратами. Такий спосіб часто вибирає молодь.

Але не варто асоціювати відпочинок, організований за допомогою фахівців, лише з високим ціновим діапазоном. Досвід показує, що такі послуги допомагають заощадити кошти. Загальновідомі гарячі тури — лише одна з можливостей. Туристичні агентства пропонують путівки в широкому ціновому діапазоні. Якщо клієнт не має високих вимог до рівня сервісу, не планує відпочинок під час високого сезону, можна придбати тур за вигідною вартістю.

Важлива перевага туроператорів — співпраця з готелями, авіакомпаніями, гідами. Таке партнерство пов’язане з істотними знижками. Якщо клієнт купує послуги, що входять у вартість аналогічної путівки, самостійно, він гарантовано сплачує вищу вартість.

Вибір між самостійними подорожами і послугами туристичного агентства залежить від індивідуальних факторів. Але об’єктивний аналіз доводить: допомога фахівців дає змогу уникнути ризиків, заощадити гроші та час.