Підключення охоронної сигналізації разом з Sheriff – 5 переваг

Охорона, наприклад, охорона будинку, офісу, або будь-якого підприємства, є важливим завданням. Це те, чому варто приділити найбільше уваги. Недостатньо встановити міцні двері та вікна, потрібен професійний, комплексний підхід. В цьому вам допоможе Охорона Шериф у Львові, яка є однією з найбільших в Україні.

Фахівці агентства можуть підібрати для вас необхідне обладнання, згідно з бюджетом та особливостями об’єкту.

Підключення охоронної сигналізації разом з Sheriff - 5 переваг
Підключення охоронної сигналізації разом з Sheriff – 5 переваг

Як забезпечити повну безпеку

Для цього варто під’єднати пультову охорону. Це єдиний спосіб забезпечити повну безпеку. Процес складається з:

  1. Вибір обладнання.

  2. Монтаж головного пристрою сигналізації.

  3. Монтаж необхідних датчиків. Це можуть бути датчики руху, розбитого скла, диму, вогню та води.

  4. Підключення систему до пульта, який встановлено в охоронній фірмі.

  5. Інколи систему доповнюють відеонаглядом, пожежною сигналізацією тривожними кнопками.

Якщо один з детекторів спрацює, охоронна сигналізація увімкнеться. Після цього сигналізація передасть інформацію про небезпеку на пульт охоронної фірми. Там диспетчер вирішує, що робити далі, зазвичай він викликає групу швидкого реагування. Група упродовж 8 хвилин прибуває на об’єкт, тому ще разом з сигналом диспетчер також отримає місце знаходження будинку чи офісу. Використання сучасних технологій та швидке реагування є запорукою вашої безпеки.

У разі спрацювання тривожної кнопки, на місце одразу ж викликається група. До речі, за допомогою мобільної кнопки тривоги, можна моніторити пересування людини. Це зручно, якщо хочеться знати, де дитина після школи, або якщо ви купуєте пристрій для літніх людей.

 

Чому варто звернутися в “Шериф”

Сьогодні багато охоронних фірм пропонує послуги. Проте більшість українців віддає перевагу компанії “Шериф”, і на це є декілька причин:

  1. Власний автопарк. Наразі компанія працює по всій території України, в автопарку нараховується понад 100 сучасних авто. Це дозволяє фахівцям завжди швидко приїжджати на місце.

  2. Високий рівень професіоналізму. Завдяки злагодженій роботі, диспетчер передає сигнал групі за 30 секунд. Норматив для приїзду групи швидкого реагування складає від 4 до 7 хвилин, в залежності від їх розташування.

  3. Сучасна технологічна база. Фірма використовує лише найкраще обладнання та функціональне програмне забезпечення. На базі компанії працює повноцінний відділ тестування, в якому перевіряють все обладнання перед тим, як його буде встановлено. Також інженери слідкують за оновленням програмного забезпечення, щоб завжди встановлювати свіжу версію. Використовується обладнання Аjax.

  4. Великий перелік послуг, співпраця з будь-якими об’єктами. Тут можна замовити охорону для інкасаторів, фізичну озброєну охорону, заходів. Компанія працює з приватними та корпоративними клієнтами.

  5. “Шериф” несе матеріальну відповідальність. Якщо група не встигла приїхати за встановлений час (4-7 хвилин), і клієнт зазнав збитків, компанія їх компенсує у розмірі до 100 000 гривень.

До того ж тут можна недорого замовити охорону, вартість залишається доступною. Для більшої зручності є розстрочка.