fbpx

Південна Корея – країна майбутнього

Південну Корею називають країною ранкової свіжості. Це цілком виправдано, адже надзвичайні краєвиди. які здіймаються над цією крихітною за масштабами країною вражають своєю легкістю та таємничістю.fZ9ARvhaWIyDaxiDnfMz1WolXXv31Q Найкращий час для відвідин Кореї – це весна, коли розквітають пахучі вишні. Осінь теж зачаровує своїм спокоєм та меланхолійністю. А от взимку тут зазвичай дуже холодно та вітряно. Якщо вам якось випаде нагода побувати у цій дивовижній країні, то не бійтесь заблукати, тут вам це просто не вдасться. Корея – це, можна сказати, суцільна цивілізіція, яка проникла навіть до зовсім крихітних та непомітних селищ. Узагалі для того, аби ознайомитись з усіма історичними пам “ятками Пд. Кореї знадобиться доволі багато часу, бо їх тут міститься величезна кількість. Це історично реконструйовані палаци епохи Чо Сон та багто музеїв, які зберігають славу про відомих правителів та мужніх воїнів, які захищали територію держави. Сеул (столиця) та Пусан (морська столиця) – це фактично початок та кінець Кореї. У Сеулі є багато торгових центрів, кінотеатрів, храмів та просто різних цікавих місць. Тут процвітає корейське телебачення, а це: реклами,  серіали. гумористичні, кулінарні шоу, фільми. У Корея, як і в багатьох країнах Азії, найпопулярнішим різновидом телевізійого жанру є дорама. Це серіал, або ж повнометражний фільм. Тут за ними стежать усі. Найвідоміші з них: “City Hunter”, “Boys over flowers”, “Personal testing” та багато інших. Це справді дуже різножанровий стиль. в якому кожен може віднайти стрічку собі до душі.

Також у Кореї набрав шаленої популярності K – Pop. Це стиль естрадних співаків, які не лише виконують пісні, але й в більшості випадків створюють до них танець, який  легко запам”ятовується публіці. Це певна музична субкультура. яка є поєднанням електропопу, блюзу, соулу та кантрі.EXO1-800x450 Усі корейсьці дуже добре співають. Уміння грати на музичному інструменті також заохочується ще з малих літ. Тим паче у майже у кожному кафе є караоке. яке просто обожнюють усі жителі пів – острова. Національна музика – кутак. Війська служба для чоловіків є обов” язково і її не можуть уникнути ні діти відомих політиків, ні вітчизняні зірки, такі як Lee Min Ho та учасники гурту Exo. Сільське господарство – одна з найважливівших галузей економіки. Грядки з капустою та морквою можна зустріти навіть у центральній частині міста. Для усіх корейців освіта посідає вагому місце у житті. Це дуже працьовита та інтелектуальна нація. Діти тут навчаються практично безперестанку. Недовгі канікули використовують для додаткових занять, серед яких вдосконале володіння іноземними мовами.

Ще однією ключовою особливістю цього неординарного етносу  є національна кухня. Прийом їжі для них – це важлива церемонія втамування апетиту.  Традиційною стравою є кімчі, інградієнтами якої є овочі , різні трави, фрукти, м”ясо, риба та морепродукти. 130321_kimchi2Також вони обожнюють посмакувати солодкою рисовою кашею – якнаб. Про цю насправді розкішну країну можна розповідати ще довго, проте одним із визначальних факторів їхнього розвитку є  це культура. Зв” язок між поколіннями тут міцний та нерозривний. Корейці з щирою пошаною відносяться до людей похилого віку та навіть до старших колег. Вони проявляють стриманість та повагу. До прикладу, дівчата називають старшого від себе хлопця дуже ніжно – оппа, а хлопці кличуть старших від себе дівчат – онні, дядечко тут величається – аджосі. Більшість корейців –  щирі та чуйні, вони завжди можуть дати корисну пораду, чи вказати правильний напрямок у житті, зацитувавши філософський вислів Конфуція чи Чо Чі – вона.

Тож, не сумнівайтесь:  подорож у Південну Корею – це подорож у країну мрії!