fbpx

Поборемо депресію силою духу

На жаль, таке поняття, як депресія, дуже добре відоме більшості сучасних людей. І, звичайно, не слід пов’язувати цей процес виключно з певним сезоном, хоч це теж має своє вагоме значення.

Інколи людина намагається зрозуміти, чому саме вона перебуває у пригніченому стані, їй здається, що інші люди зовсім не знайомі з цим психологічним занепадом сил. Та потрібно зважати на те, що у кожного з нас є певні особливості стосовно сприйняття світу та подій, що відбуваються довкола. Тому інколи ми можемо просто не знати про те, шо зараз близька нам людина переживає не найприємніший, з точки зору внутрішньоморального самопочуття, час.

Які ж конкретні симптоми справжньої депресії, та що ж це, власне, таке?

Ми кожного дня можемо говорити, або й думати про те, що у нас стрес. Людина, яка насправді відчуває душевне недомагання, страждає такими симптомами, як беззмістовна тривога, часте, теж безпричинне, серцебиття, постійний сум, бажання плакати фактично через суттєві дрібниці. Особі, яка “заражена” такою підступною хворобою, можуть снитися моторошні сни, які дуже часто є наслідком та відображенням її думок. Проте, якщо депресія досягає свого апогею, то про сон, як такий, людина забуває взагалі, натомість, бесоння виснажує не лише моральні, але й фізичні сили людини. Та зачекайте звертатись до лікарів. Вихід є !

Для початку, знайдіть для себе нове, творче хобі та приділяйте йому більшу частину свого вільного часу. Постарайтесь якомога більше спілкуватись із оточенням. Коли до вас знову непомітно пробираються погані думки, просто усміхніться їм услід та скажіть щось приємне людині, яка є поряд з вами. Якщо ви відчуваєте себе дуже вразливою та сором”язливою особистістю, то, зібравши воєдину усі сили, зробіть таку річ, яку раніше ви б собі ніколи не дозволили. Наприклад, відвідайте модельну агенцію, пройдіться по подіуму, демонструючи усе, на що ви здатні. Чи постарайтесь дістати квиток на рок – групу, яка виступатиме в вашому місті, адже за дослідженнями психологів було визначено, що саме рок в певній мірі та кількості дозволяє людині звільнити усю свою експресію та поринути у стан нірвани, а це саме те, що вам зараз потрібно.

Та й просто слухайте приємну для вас музику, переглядайте улюблені фільми, з людьми, які вам щиро імпонують. Не бійтесь кожного дня говорити приємні речі своїм рідних, близьким, коханим. Вам отримаєте задоволення від цього, а ненависний смуток залишить вас на одинці лише з хорошими та позитивними емоціями.

Кожен ранок зустрічайте з посмішкою, навіть коли з зусиллям натягуєте її на себе. Не здавайтеся в досягненні цілей, які поставили перед собою, а головне пам”ятайте, що саме зараз ми не маємо морального права занепадати духом. Ми повинні бути сильними, натхненними та впевненими, щоб піднімати нашу країну з руїни. Патріотизм – це та грань людської душі, яка завжди дає нам наснагу та мотивацію до руху вперед, за ідею, за волю.

Будьмо справжніми українцями, які усім депресіям кажуть до побачення!

547419