Помічники в роботі: швидкі, багатозадачні, надійні

Помічники в роботі: швидкі, багатозадачні, надійні
Помічники в роботі: швидкі, багатозадачні, надійні

Дедлайни, звіти, електронне листування, редагування текстів, створення презентацій — тобі це знайоме? Щодня виконуєш десятки завдань? Щоб нічого не перешкоджало твоїй продуктивності та досягненню успіхів, варто купити ноутбук для роботи.

Дедлайни, звіти, електронне листування, редагування текстів, створення презентацій — тобі це знайоме? Щодня виконуєш десятки завдань? Щоб нічого не перешкоджало твоїй продуктивності та досягненню успіхів, варто купити ноутбук для роботи. Стильний дизайн, потужне «залізо», надійний захист даних, продуманий інтерфейс — ці пристрої мають безліч переваг. Інженери Lenovo стежать за тенденціями і знають, чого потребує офісний працівник, фрілансер або бізнесмен. Розробники створили кілька лінійок лептопів, які відрізняється комплектацією та можливостями.

Lenovo V — інструмент для офісних завдань

Розробники представили моделі з різною конфігурацією. Для нескладних операцій призначені ноутбуки з 2- або 4-потоковим процесором, оперативною пам’яттю об’ємом 4 або 8 ГБ, екраном HD діагоналлю 14, 15,6 або 17,3 дюйма. Якщо ж потрібен багатозадачний і мегапродуктивний пристрій для запуску вимогливих до ресурсів застосунків і роботи з мультимедійним контентом — зверни увагу на лептопи з 8-потоковим процесором, 12‒20 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем SSD. Дисплей Full HD з IPS-матрицею демонструє яскраве, чітке та деталізоване зображення.

ThinkPad для бізнесу

Ноутбуки цієї лінійки — елегантні, надійні та неймовірно витривалі. Вони оснащені сканером відбитка пальця і ​​криптографічним модулем ТРМ. Ділові зустрічі, відрядження, екстремальні пригоди чи навіть полярні експедиції — з лептопом ThinkPad комфортно за будь-яких обставин. Доказ цього — успішне проходження перевірки на стійкість за 20 процедурами і 12 тестами стандарту Міністерства оборони США MIL-STD-810G.

Пристрій із джойстиком TrackPoint, клавіатурою з підсвічуванням і захистом від розлитої рідини стабільно функціонує в будь-яких умовах: дощ, сніг, мороз і спеку.

Lenovo YOGA для творчих цілей

Працюєш із графічною інформацією, створюєш ескізи та креслення? Роби це незалежно від локації. Тонкі та легкі пристрої YOGA укомплектовані продуктивним процесором, сенсорним мультитач-екраном, який миттєво реагує на дотики пальців і стилуса. Трансформер розкривається на 360 градусів: користуйся ним у режимах «презентація», «тент» або «планшет».

На сайті Lenovo ти знайдеш детальну інформацію про всі лінійки та моделі! Заходь і вибирай «свій» ноутбук!

 

error: Увага: Контент захищено від копіювання !!