Порада: чим підживити зав’язі огірків і як збільшити врожайність

Порада: чим підживити зав'язі огірків і як збільшити врожайність
Порада: чим підживити зав'язі огірків і як збільшити врожайність

Чим підгодувати зав’язі огірків

Добрив для огірків в магазинах безліч. Та тільки не всі вони однаково корисні. Адже ми вирощуємо на своїх грядках натуральний продукт не для того, щоб удобрювати його хімією. Краще зробити добриво самостійно.

Кореневі підживлення огірків потрібно чергувати з обприскуванням. Все тому, що коренева система у огірочків не сильно і вбирає добриво з грунту. Та й від погоди багато залежить. Наприклад, в похмуру погоду краще обприскувати огірки, ніж поливати грунт.

Чим підгодувати зав'язі огірків
Чим підгодувати зав’язі огірків

Огірки у відкритому грунті можна удобрювати трав’яним настоєм . Змішайте полин, кропиву, конюшину. Настоюйте розчин 3 дні, потім процідіть і розведіть водою. Такий розчин допоможе запустити активне плодоношення огірків.

Бліді огірки свідчать про брак азоту, в такому випадку можна підгодувати овочі сечовиною . Розведіть 2 ст. л. сечовини в 10 л води і обприскуйте кущі огірків. Це необхідно робити відразу, як помітите уражені нижні листки.

Якщо ви помітили, що листя огірків пожовкли, їх необхідно терміново «нагодувати». Для цього підійде розчин з 2 л кефіру в 10 л води. Даним розчином обприскати всі листя огірків. 

Підкріпити огірки і прискорити їх зростання допоможуть дріжджі . Розчиніть 10 г сухих дріжджів в 10 л теплої води, туди ж додайте 2 ст. л. цукру і через 3 дні полийте кожен кущ цією підгодівлею. Огірки будуть хрусткі і вгодовані.

Як збільшити урожай огірків

Для того щоб збільшити кількість зав’язей, потрібно прищипувати листя огірків . Але багато городників роблять це неправильно, прищипуючи верхівки кущів. Від цього немає ніякого толку.

Як збільшити урожай огірків
Як збільшити урожай огірків

Щоб на кущі виросло в два, а то і в три рази більше огірочків, потрібно прищеплювати самі нижні листки куща . Інші листя не можна чіпати. Їх обривання тільки погіршить ситуацію. Не відривайте листя і вусики, це можна робити тільки з нижніми листками.