Прорізи в шийці пляшки олії — для чого вони? Цікаво!

Прорізи в шийці пляшки олії — для чого вони?

Ми живемо в такий часи, коли все стало дуже зручним. Те, що ми використовуємо в побуті, продумано до найдрібніших деталей. Дизайнери працюють над тим, щоб речі були максимально комфортними у використанні. Важлива кожна дрібниця. Найчастіше ми не звертаємо уваги на це. Але варто трохи придивитися, і у звичайній щітці для взуття ти знайдеш свої цікавинки. Те, як вона тримається в руці, як чистить взуття та багато чого іншого.

Одного разу в гостях у мами на кухні, мій погляд привернула пляшка з рослинною олією. Така є майже у кожного, жовтенька, з соняшниками на етикетці. Кришки на пляшці не було, тому я помітив білі зубчики на шийці. І зацікавився: а навіщо вони взагалі потрібні? Чому саме в пляшці з рослинною олією?

Моїй цікавості немає меж, і я з’ясував для себе це запитання. Поки моя мама накривала на стіл, я вже нишпорив просторами Інтернету, шукаючи необхідну інформацію. Про те, що мені вдалося дізнатися, і для чого потрібні прорізи в шийці на пляшці, я розповім в цій статті.

Мені завжди здавалося, що ці прорізи потрібні для того, щоб олія лилася не дуже сильно. Завдяки зубчикам вона буде виливатися тонким струмочком. У будь-якому випадку це незручно, тому що олія або тече погано, або розливається в різні боки.

Для чого ці дивні розрізи потрібні насправді

А тепер увага! Найцікавіше, що ці прорізи призначені для спеціального дозатора, який чомусь продається окремо. Я б і сам ніколи не здогадався. Ось як воно працює.

До речі, так набагато зручніше наливати олію. Дозатор вставляється в горлечко пляшки і легкими рухами проштовхується всередину. З таким пристосуванням рідина не розтікається — більше жодних зайвих крапель або патьоків. Купив своїй мамі такий самий. Колись вона використовувала різні винаходи, зроблені своїми руками — ґумки для волосся або серветку. Тепер все набагато легше.

Рослинну олію використовують майже на кожній кухні. Тепер ви будете знати про такий корисний лайфхак. Як то кажуть: вік живи — вік учись. Ось і сьогодні вдалося дізнатися щось нове і корисне для життя. Така дрібниця, а приємно.

Джерело