Робота під час карантину та де шукати віддалену роботу?

Мільйони людей тепер відчули смак життя без щоденних поїздок на роботу або пролітаючи тисячі миль, щоб відвідати зустрічі віч-на-віч. І навряд чи тепер все повернеться до звичної роботи в офісі. Після пандемії багато компаній оголосили про свою прихильність до віддаленої роботи, а деякі організації стверджують, що взагалі мають намір працювати переважно віддалено.

Нині роботодавці пропонують багато позицій дистанційної роботи, зокрема, на сайтах по працевлаштуванню. Для них  також є певні переваги, які змушують їх підтримувати подібний спосіб робочого процесу. 

Крім цього, це збалансованість між роботою та особистим життям. Гнучка професія – це концепція, яка була висунута на перший план, коли все більше міленіалів увійшли на ринок. З поширеним обов’язковим впровадженням дистанційної роботи тепер ми можемо очікувати, що така політика буде перевагою майже всіх працівників. Але коронавірус цілком міг прискорити процес, який би відбувся в будь-якому випадку. Віддалена робота – де б ви це не робили – залишається, і вона стає популярнішою, ніж будь-коли. Це те, що люди хочуть робити, і технології допомагають нам робити це добре.

Хоча віддалена робота підходить не всім, вона відкриває новий, більш спокійний спосіб життя для багатьох людей. Ось лише деякі з переваг дистанційної роботи.

  • Кращий баланс між роботою та особистим життям

Без щоденних поїздок на роботу, віддалені працівники можуть звільнити години, щоб провести їх із сім’єю, друзями, хобі або просто перед переглядом телевізора. 

  • Більше контролю

Віддалена робота не просто пропонує більше вибору місця, де ви працюєте, – є також більший вибір щодо того, як ви працюєте. Вам не потрібно слухати фонові розмови або сидіти на незручному кріслі. Ви самі відповідаєте за своє робоче середовище.

  • Краще самопочуття

Без необхідності мати справу з поїздками на роботу, офісною політикою та відсутністю гнучкості життя може бути набагато легшим. Насправді багато хто вважає, що віддалена робота зменшить стрес6, а деякі кажуть, що можливість працювати вдома після COVID-19 зробить їх щасливішими.

  • Більший вибір роботи

Віддалена робота може відкрити цілий світ можливостей роботи, оскільки вам не доведеться жити поблизу свого офісу. Ви навіть можете знайти можливості за кордоном або, якщо політика компанії це дозволяє, взяти свій ноутбук і встановити його в іншій країні.

  • Більше гнучкості

Власне кажучи, віддалена робота та гнучка робота — це не одне й те саме, але віддалена робота, як правило, пропонує більше вибору, коли ви виконуєте свою роботу. Тож якщо вам потрібно зробити перерву, щоб побачити шкільні вистави вашої дитини або полагодити автомобіль, це може бути набагато простіше