Розумні іграшки для дітей

Купити розумні іграшки для дітей можна в різних варіантах. Вони допомагають розвивати мислення, увагу, моторику і т.д

Всебічний розвиток дитини – важлива частина виховного процесу для кожного з батьків. На сьогоднішній день існує безліч іграшок-помічників, які полегшать працю батька і допоможуть засвоювати нову інформацію, розвивати навички легко і швидко в процесі гри.

Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент саме таких іграшок. Тут https://buratinka.com.ua/ua/razvivaushchie-igrushki/ молоді батьки зможуть знайти різні розумні іграшки для дітей різного віку і за спрямованістю розвитку.

Особливості розумних іграшок

Головною особливістю розумних іграшок є їх здатність навчити дитину чомусь новому і при цьому весело, цікаво провести час. Граючи з ними один або разом з батьками, у малюка розвивається:

  • дрібна моторика, а в наслідок і мова;
  • координація рухів;
  • пам’ять;
  • уява;
  • логічне мислення;
  • уважність і концентрація.

Також в процесі гри з розвиваючими іграшками, дитина вивчає кольори, форми, цифри і букви, знайомиться з поняттями «більше-менше», «верх-низ», «право-ліво» і т.д.

Тут представлено безліч різновидів розумних іграшок, тому батькам не важко підібрати саме те, що потрібно для їх дитини.

Пазли

Це захоплююча гра для дітей від 3-х років. Набір може складатися з різної кількості елементів, які в зібраному вигляді утворюють гарну яскраву картинку на будь-яку тематику (природа, тварини, люди і т.п.).

Пазли допомагають розвивати дрібну моторику малюка, пам’ять, уважність, логіку.

Лабіринти

Лабіринти бувають різного розміру і виду (плоскі і об’ємні, великі і маленькі). Суть гри зводиться до того, що дитина повинна перемістити рухливі елементи по «доріжці» в задане місце. Всі елементи пофарбовані в яскраві кольори, і можуть мати будь-яку форму (геометричні фігури, тварини, комахи і ін.), А кількість хитросплетених «доріжок» може бути від двох і більше.

Граючи з ним у дитини розвивається:

  • координація рухів,
  • логічне мислення,
  • концентрація на процесі,
  • уважність.

А також він вивчає форми і кольору.

Набори будівельних блоків

Це захоплююча гра, що складається з різних кольорових геометричних елементів, з яких дитина може споруджувати найнеймовірніші конструкції. В набори продаються з різною кількістю елементів.

В процесі гри малюк вчиться керувати рухами своїх ручок, розвивається уважність, посидючість і логіка.

Мозаїка

Дана гра прекрасно підходить для розвитку уяви і творчих здібностей малюка. На білій дошці з отворами він зможе викласти з різнобарвних фішок найрізноманітніші «картинки». Також дуже добре розвивається дрібна моторика.

Сортери

Сортери можуть бути різноманітної форми (куб, підставка, будиночок і т.п.), розміру. Головна мета гри – розмістити всі елементи відповідно до їх форми і кольору.

Граючи з ним, дитина вивчає кольори, геометричні форми, вчиться бути уважним і посидючим, а також тренується пам’ять і логічне мислення.