Рулонні штори: різновиди та особливості

Рулонні штори – чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт, функціональність та красу. Вони стануть надійним захистом від сонця, пилу та сторонніх очей, а ще чудово виглядатимуть у будь-якому інтер’єрі. Ви легко зможете обрати саме те, що вам потрібно, а все завдяки розмаїттю видів та конструкцій.

Матеріал та конструкція

Конструктивно рулонні штори дуже прості – це широке тканинне полотно, що намотується на вал. Можна обрати відкриту чи закриту систему: у першому випадку вся конструкція на видноті, а у другому – ховається під пластиковим коробом, який захищає штору вид пилу. Утім, який варіант обрати, залежить лише від вас та ваших уподобань.

Також варто звернути увагу на матеріал, адже саме від нього та його якості залежить зовнішній вигляд, функціональність та строк служби штор. Це може бути:

● поліестер – найпопулярніший варіант за рахунок міцності, практичності та стильного зовнішнього вигляду;

● бавовна – приваблює своєю натуральністю та невибагливістю у догляді;

● нейлон, фіберглас та інші – сучасні тканини, що не тільки гарно виглядають, а й відштовхують пил, легко очищаються та не потребують додаткового догляду.

Цікаво, що рулонні штори неодмінно обробляють спеціальними засобами, які захищають їх від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Ключові різновиди рулонних штор

Атмосфера у кімнаті насамперед залежить від того, які саме рулонні штори ви оберете:

  1. День-ніч https://sunny-store.com.ua/ua/den-noch.html. Головна риса цієї моделі – тканинне полотно, що складається з прозорих та непрозорих смужок, які чергуються між собою. Смужки легко зміщуються, що дозволяє створити комфортний режим освітлення.
  2. BlackOut. Забезпечують надійний захист від сонця, оскільки гарантують до 95% світлонепроникності, а також створюють приємну прохолоду. Такі штори тонкі, легкі та переважно темні.
  3. DimOut. Частково пропускають сонячне проміння, але захищають приміщення від ультрафіолету, вас – від зайвого світла, а меблі – від вигорання.
  4. Прозорі. Виконують здебільшого декоративну функцію, тому підходять для тих, хто любить сонце та чиї вікна виходять на північний бік.
  5. Римські. Мають додаткові стрижні, завдяки яким при піднятті полотно збирається красивим складками. Також є каскадні моделі, у яких складки тримають навіть якщо полотно опущене.

Із усіма цими варіантами можна ознайомитися в магазині Санні Стор https://sunny-store.com.ua/ua/rulonnye-shtory.html, де вам залюбки допоможуть зробити правильний вибір.

Розуміючи всі особливості рулонних штор, ви зможете без проблем обрати різновид, що підійде вам за всіма параметрами. А отже, стане невід’ємною частиною інтер’єру.