Секрети вибору соковижималки: що варто врахувати

Хочете починати свій ранок зі склянки свіжоприготовленого соку? Тоді без соковижималки просто не обійтися. У магазинах побутової техніки, інтернет-магазинах представлено великий вибір пристроїв. Так, деякі види соковижималок дозволяють приготувати фреш тільки з цитрусових, інші більш універсальні. Тому давайте разом розберемося, як вибрати соковижималку  і не помилитися у виборі.

І смачно, і корисно

Соковижималка – універсальний пристрій для сучасної господині. Вона незамінна, якщо потрібні свіжі соки для дотримання дієти  під час хронічних захворювань, для підвищення імунітету. Крім того, завдяки їй можна готувати фруктові пюре, корисні овочеві коктейлі.

 Соковижималка допоможе «врятувати» урожай фруктів та овочів, перетворити їх на корисні і смачні заготовки на зиму.  А ті, хто хоч раз приготував сік-фреш самостійно, більше не захоче повертатися до соків у пакетах з магазину. 

Але не думайте, що соковижималка пригодиться тільки влітку. У зимовий час можна готувати корисні і смачні соки, фреші, коктейлі, які допоможуть підтримати імунітет і покращити загальний стан організму у час застуд.

Великий вибір соковижималок різних виробників пропонує інтернет-магазин «Фокстрот». Тут пропонують різні способи оплати, оперативну доставку у різні куточки України. Якщо у виникнуть питання перед покупкою, ви можете отримати онлайн-консультацію.

Що важливо врахувати

  • Зверніть увагу на режими роботи. Важливо, щоб соковижималка мала як мінімум дві швидкості роботи мотора. Це дуже зручно для твердих і м’яких овочів, фруктів. Як показує практика, з твердих продуктів (буряк, яблука, моркви) краще витискати сік на більшій швидкості, а знижені обороти краще підійдуть для м`яких фруктів і овочів (гарбуз, персик, кавун). Крім того, сучасні пристрої мають кілька режимів швидкостей, тому можна витискати сік з різних овочів і фруктів. 
  • Фільтр. Це найважливіший конструктивний елемент, адже він відповідає за відділення соку від м’якоті. Тому краще віддати перевагу металічному фільтру з дрібними отворами.
  • Врахуйте ширину горловини, призначену для фруктів і овочів (вона має бути як мінімум 60-70 мм). Це дозволить швидко переробляти цілі фрукти або їх великі шматки. Крім того, є моделі з меншими параметрами, але вони мають спеціальні пристосування для ягід чи маленьких шматочків фруктів та овочів.
  • Функція автоматичного скидання відходів у контейнер. Це дуже зручно, тому звертайте увагу, чи є така функція в обраній моделі. Все, що вам залишається після використання пристрою, – почистити та вимити контейнер. До речі, деякі користувачі використовують замість спеціального резервуару одноразові поліетиленові пакети.
  • Додаткові заходи безпеки. Це зупинка мотора при перегріві, а також відмова від старту при неправильній збірці.

Кілька важливих нюансів

  • Матеріал, з якого виготовлений корпус. Сьогодні виробники пропонують моделі, де корпус виготовлений з пластмаси, металу. Або ж із комбінації сталевих і пластикових елементів. Як показує досвід, від цих параметрів не залежить якість і швидкість роботи. Вони впливають на естетичний вигляд. Часто вважають, що корпус з металу – надійний, міцний і довговічний. Однак такі пристрої коштують досить дорого. І якщо соковижималку, яка має пластиковий корпус, використовувати акуратно і дбайливо, то вона буде служити багато років. 
  • Простота в догляді. Якщо ви плануєте використовувати соковижималку  досить часто, то важливе значення має можливість її розбирання, легкість догляду. Так, у деяких моделях у корпусі є місця, які проблемно мити і чистити. Тому заздалегідь ознайомтеся з відгуками користувачів. Якщо ж ви користуєтеся посудомийною машиною, то заздалегідь з`ясуйте, чи можна мити деталі соковижималки у ній. 

Прислухайтеся до наших порад, і ви придбаєте якісну і надійну соковижималку, яка буде працювати багато років!