Що подарувати малюку на один рік: кілька небанальних ідей

Святкування першого року малюка – особливе свято для батьків і всієї родини. А яке свято без подарунків?  І так хочеться, щоб презент не тільки гарно виглядав, а й був корисним. У дитячих магазинах – очі розбігаються. Водночас це ще більше ускладнює вибір.

Напевно, перед походом у магазин варто запитати у мами малюка, що купити імениннику. Але якщо почуєте стандартне, що нічого не треба, то наша стаття стане вам у нагоді.

Особливості вибору подарунка

Пристрої на радіоуправлінні, конструктори з дрібними деталями, а також м’які й дуже гучні іграшки від таких іграшок краще відмовитися. Адже вони можуть бути небезпечні для малюка.

Один рік – період, коли у малюка формуються основні навички, він пізнає світ, насамперед через дотик. Вибираючи подарунок, не забувайте головне правило – безпека. Якщо це іграшка, то там не має бути дрібних деталей. Адже діти все тягнуть до рота. Не менш важливо, щоб товар був якісним, мав відповідні сертифікати. Якщо виріб має неприємний запах, краще від покупки відмовитися. Якісні іграшки коштують не дешево. Але на них точно не варто економити, адже йдеться про здоров’я дитини. 

Великий вибір іграшок відомих брендів для різних вікових категорій пропонує інтернет-магазин «Антошка» https://antoshka.ua/ua/igrushki/portal.html . В онлайн каталозі представлено конструктори, машинки і техніку, ляльки та аксесуари, тематичні ігрові набори, інтерактивні іграшки. Крім того, в інтернет-магазині ви можете купити одяг, взуття, аксесуари, підгузки, дитяче харчування. А також – коляски та автокрісла. Всі товари сертифіковані, тому ви можете бути впевнені у їх якості та безпеці. З 25 по 29 листопада діють знижки, тому ви можете зекономити на покупках. 

Кілька ідей для подарунків

  • Інтерактивні розвиваючі іграшки. Чудова ідея для однорічного малюка. Це можуть бути розвиваючі столики, музичні килимки, різні сортери, лабіринти, бізіборди, інтерактивні плакати. Ляльки, персонажі з мультфільмів і різні тварини – виробники пропонують великий вибір інтерактивних іграшок. Всі вони сприяють розвитку уваги, розвивають моторику. Також  дитина зможе навчитися керувати власними пальчиками, координувати рухи, а також – розпізнавати звуки тварин. Такий подарунок точно сподобається маленькому імениннику.
  • Машинка.  Однорічний малюк не сидить на місці.  Тому чудовим подарунком буде машинка-каталка – стійка, невисока, з надійною високою спинкою. Також тут є місце для іграшок. Крім того, вона допомагає розвивати координацію та  стає опорою для малюка, який ще невпевнено ходить.  У продажу є машинки  з ручкою для мами. Нею можна гратися влітку на дитячому майданчику, вона зручна, легко збирається. Ви можете обрати модель, яку можна використовувати навіть до 4 років.
  • Сертифікати. Досвід показує, що сертифікат в дитячий магазин – чудова ідея для подарунка.  Адже батьки зможуть вибрати те, що дійсно потрібно: одяг, іграшки, аксесуари. А купити необхідні товари можна не тільки на наступний день після дня народження, а й пізніше, коли дитині буде щось потрібно.
  • Фотосесія. Діти ростуть швидко, а фотосесія – спосіб зупинити час і запам’ятати, яким був малюк в один рік. Замовте і оплатіть фотосесію для іменинника та його батьків. Такий подарунок точно викличе тільки позитивні емоції. Сімейна фотосесія  – приємна подія, яка запам’ятовується. 
  • Іграшки для купання – не менш вдалий подарунок. Це можуть бути подарунки, які можна прикріплювати до ванни і кахлю. Або механічні тварини. Вони зроблять процес купання веселішим.

Магазин іграшок «Антошка» – ваш надійний помічник у підготовці до свята. Тут пропонують великий асортимент, приємні ціни та швидку доставку!