Шпаргалка для майбутньої мами: вибираємо одяг для немовляти

Народження малюка – приємна подія у сім`ї, тому до неї готуються заздалегідь. Майбутні батьки стараються заздалегідь придбати багато гарних і якісних речей для малюка. 

Але часто через незнання і брак досвіду вибір одягу здається «вищою математикою». Тому жінка керується простим принципом «Мені це подобається, тому й купую».  Однак, як показує досвід, на першому місці має бути безпека та комфорт. І тільки після цього – привабливий зовнішній вигляд речей. 

Шкіра малюка дуже ніжна, чутлива, тому одяг має бути м`яким, приємним на дотик. А шви – зовнішні. Також перед покупкою одяг, дитячих конвертів для виписки чи прогулянок варто звернути увагу на барвники, які використовують для тканини. Деякі з них можуть викликати алергічну реакцію у немовляти.

Інтернет-магазин Pampik – надійний помічник матусь, які готуються до поповнення в сім`ї. Асортимент товарів вас вразить: пеленки, підгузники, аксесуари для коляски, одяг, іграшки і навіть меблі для дитячої кімнати. Все, що потрібно, – в одному місці. 

На що важливо звернути увагу

  • Правильний розмір. Ріст новонародженої дитини найчастіше від 50 до 56 см. Тому багато речей виробники пропонують розміром 56 (newborn). Однак дуже багато речей цього розміру купувати не варто, адже буквально за кілька тижнів немовля може вирости, і потрібні вже речі більшого розміру. А може бути ситуація, коли малюк народжується зростом 58 см, тому одразу потрібен 62 розмір. Зрештою, тут не вгадаєш, але бути готовим до різних ситуацій потрібно. 
  • Якість. Обирайте якісні речі, адже дитячий одяг потрібно прати дуже часто. 
  • Враховуйте сезон. Малюки не вміють самостійно регулювати температуру тіла, ця здатність розвивається пізніше. Тому ваше головне завдання – не застудити дитину, але і не перегріти. Адже через це збивається нормальна терморегуляція.  Вибираючи одяг, врахуйте сезон, коли має народитися дитина. Для дітей, народжених навесні чи влітку, обирайте боді з коротким рукавом, пісочники, повзунки без рукавів. Тобто речі, які можна одягати навіть у спеку. Віддавайте перевагу речам з натуральних тканин, які не парять і пропускають повітря. Але не забувайте, що і влітку буває холодно. Тому у гардеробі дитини обов`язково мають бути 3-4 «сліпи» ( комбінезони із закритими ніжками). Якщо планова дата пологів восени чи взимку, то заздалегідь варто купити сліпи з начосом, велюрові або флісові комбінезони, теплі шкарпетки, шапочки.
  • Відсутність зайвого декору. Одяг для новонароджених не має мати великої кількості елементів декору (гудзики, застібки). Це ж стосується і речей в дитяче ліжечко. 
  • Зручність. Звертайте увагу на застібки, найкраще, коли вони на животику чи збоку. Адже одягати малюка через голову незручно і навіть небезпечно.
  • Подбайте заздалегідь. Малюк росте дуже швидко, і, можливо, після пологів у вас не буде часу на шопінг. Тому краще запастися одягом заздалегідь. Буквально за кілька тижнів вам може знадобитися більший одяг. Але і купувати забагато також не варто: дитина росте дуже швидко, тому дуже  велика кількість одягу в перші місяці життя часто є зайвою витратою грошей. 

 

Зрештою, як одягати малюка кожна мама вирішує сама. Так, одні люблять теплі кофтинки, комбінезони, інші віддають перевагу загорнути малюка у теплу ковдру чи байкову пелюшку. 

На щастя, часи СРСР, коли купити одяг для малюка, було проблемою, в минулому. Сьогодні вибір речей для малюків дуже великий: в дитячих магазинах, супермаркетах чи на ринках. 

Все частіше молоді мами обирають шопінг в інтернеті, адже це економія часу та зусиль. Наприклад, з інтернгет-магазином «Pampik» шопінг легкий і приємний. Крім того, на сайті є багато корисної інформації, поради досвідчених матусь, які неодмінно стануть у нагоді!