Швидкі кредити: що це та в чому їх привабливість?

Що таке миттєвий кредит?

На сьогодні у фінансовій системі України досить вагому нішу займають організації, що надають он-лайн або «швидкі» кредити. Їх скорочена назва МФО або мікрофінансові організації. На сьогодні в Україні їх налічується близько 100, але найактивніших кілька десятків. Вони спеціалізуються на кредитуванні фізичних осіб. Ці компанії надають мікрокредити на суму до 20 000 грн. та на невеликий термін – від кількох днів до кількох місяців. Вони дають можливість взяти кредит на карту майже миттєво. Такий вид кредитування дуже зручний, тому, що між оформленням заявки на кредит і надходженням коштів на картку проходить всього декілька хвилин. А отримання кредиту в банку зазвичай потребує куди більше часу. До того ж при кредитуванні банк вимагає надання багатьох документів, як в оригіналі, так і копій на паперових носіях. Тож при мікрокредитуванні отримати кредит он-лайн на картку значно простіше.

Як обрати мікрофінансову організацію?

Щоб визначитися з кредитором, потрібно спочатку чітко усвідомити свої цілі та потреби. Далі – прорахувати, на яку суму потрібен кредит та коли зможете його повернути та оцінити можливі фінансові ризики у випадку, якщо не вдасться повернути кошти вчасно.

Потрібно розуміти, що такий варіант кредитування вам підходить, якщо потрібна невелика сума та на короткий термін. Тоді переплата по відсотках буде мінімальною. Але при розрахунку річних відсотків по кредиту переплата буде велика. Так кредитор страхує свої ризики на випадок неповернення або невчасного повернення грошей.

Далі треба вивчити умови та пропозиції компаній з мікрокредитування та обрати найпривабливіші.

Процедура отримання кредиту.

Система отримання мікрокредитів у різних компаній має схожий алгоритм дій. Для оформлення кредиту потрібно зайти на сайт компанії, заповнити заявку на отримання позики, куди внести паспортні дані, ІПН, номер банківської картки, номер телефону та свою електронну адресу. Далі на електронному калькуляторі обрати суму та строк погашення кредиту. Потім ознайомитися з умовами договору та підписати його. Далі слід почекати відповіді з рішенням. Якщо воно буле позитивним, то гроші на картку надійдуть через декілька хвилин.

Тож при розумному користуванні миттєвий кредит – це чудовий вихід покращити своє фінансове становище!