Скільки піци з’їсти для щастя

Скільки піци з'їсти для щастя
Скільки піци з'їсти для щастя

Пропонуємо вашій увазі кілька фактів, які можуть змінити ставлення до піци. Ця італійська страва впевнено займає топові позиції серед найбільш популярних різновидів вуличної їжі. Його готують вдома і дегустують в піцеріях, замовляють на корпоративні заходи і домашні посиденьки. Без піци важко уявити Італію, і все частіше вона полонить серця дітей в нашій країні. У чому популярність цієї непримітної, на перший погляд, страви?

Чим піца корисна

Ми їмо не тільки для того, щоб насититися і забезпечити організм енергією. Їжа — це можливість зустрітися разом, поспілкуватися, поділитися емоціями та переживаннями. Смачна італійська Pizza зближує друзів, дозволяє більше часу приділити розмовам, а не готуванню. Якщо замовити піцу в Києві напередодні урочистої події, можна не переживати за частування гостей і спокійно займатися більш важливими або улюбленими справами. Чи є ще приводи полюбити її?

Наш мозок обробляє інформацію, яка надходить від рецепторів. Одним з них виступає дофамін. Його рівень впливає на кількість задоволення, яке відчуває людина. З його допомогою поліпшуються концентрація і пам’ять. Завдяки дофаміну люди мислять творчо і стають більш винахідливими. При його низьких концентраціях може розвиватися депресія.

Поїдання улюбленої піци стимулює вироблення дофаміну. Ця речовина змушує відчувати задоволення під час їжі. Більш того, організм звикає до цього стану, і кожна наступна порція ароматної Pizza змушує повторно відчувати себе краще. Схоже на залежність? Можливо! Якщо захотілося поїсти піцу прямо зараз, не відкладайте на потім, замовити піцу в Києві з найшвидшою доставкою можна на сайті «Ікура».

Як правильно їсти Pizza

Чи помічали, що багато італійців не використовують столове приладдя? Вони їдять піцу тільки руками. На цей рахунок американці проводили цікаве дослідження. Суть тесту полягала у визначенні залежності між тактильними відчуттями і одержуваної інформації стосовно їжі.

Зразки роздали піддослідним і запропонували одним смакувати їх за допомогою рук, а інших для цієї мети попросили користуватися зубочистками. Після опитування встановили, що з першої групи людей практично всі визначили їжу, оскільки вони задіяли більшу кількість органів почуттів, а інші — частково. Щоб на 100% відчути смак, аромат і ніжність хрусткого тіста, спробуйте їсти улюблену піцу руками.

Чому жирні страви користуються більшою популярністю, ніж дієтичні аналоги

Згідно із законом еволюції, людина воліє їжу, яка дає багато енергії. Можливо тому страви з великою кількістю м’ясних інгредієнтів, жирних сирів користуються підвищеним попитом. Підсвідомо ця їжа асоціюється з джерелом білків, вітамінів і необхідних мікроелементів.

У підтвердженні цієї закономірності найпопулярнішими позиціями в IKURA є:

  • «Царська»;
  • «Баварська»;
  • «Гавайська»;
  • «4 Сири»;
  • «М’ясний бум» та інші.

Ніколи не куштували? Замовте варіанти, що сподобалися, з доставкою додому, та вже через півгодини зможете насолодитися ними на самоті або в компанії друзів.