Смарт-годинник : для тих, хто цінує час і технології

Смарт-годинник : для тих, хто цінує час і технології

Smart-годинник – «розумний» гаджет, який чудово доповнює смартфон. Він не тільки показує час, а й повідомляє про виклики смс, сповіщення в соцмережах. 

Виробники пропонують пристрої з різним набором функцій. Щоб зробити вдалий вибір, потрібно враховувати ваш спосіб життя та потреби.

Досвід показує, що smart watch – гарний  і практичний подарунок, який точно не буде чекати «свого часу» на полиці. 

Які можливості відкриває смарт-годинник

  • Виведення повідомлень, сповіщень про дзвінки на смартфон – «розумний» годинник працює синхронно з вашим смартфоном і показує дані на екран. Також у продажу є моделі, з допомогою яких можна відповідати на дзвінки, здійснювати вхідні виклики. 
  • Можливість стежити за спортивними показниками (втрачені калорії, кількість пройдених років). В деяких моделях обчислюються показники за видами спорту: швидкість бігу, маршрут для туризму.
  • Оцінка стану здоров’я: рівень стресу, якість сну, пульс.
  • Дані про погоду. Smart-годинник показує прогноз погоди, перепади висоти.
  • Вбудований NFC-модуль. Функція є тільки у нових сучасних моделях, наприклад в Apple watch . Завдяки їй можна проводити безконтактні платежі.
  • Музика. У бюджетних моделях можна тільки керувати програвачем на смартфоні. А є у продажу новинки, які мають вбудований програвач. Музику можна завантажувати на годинник і слухати через бездротові навушники.

Це ще не всі можливості «розумних» годинників. Які функції вам потрібні – питання індивідуальне. Для прихильників активного способу життя, занять спортом варто обрати кращі моделі з великим переліком характеристик. 

Якщо ж потрібно відстежувати тільки основні параметри, то переплачувати за набір функцій просто немає сенсу.

Робота в автономному режимі

Перш ніж купувати гаджет, зверніть увагу, чи є можливість працювати без підзарядки. Зазвичай на упаковці вказують ємність батареї, від якої залежить можливість працювати в автономному режимі.

Не забувайте, що чим більше функцій увімкнено, тим швидше батарея розрядиться. І чим скромніший набір функцій, тим краща робота в автономному режимі. Підключення до Wi-Fi, GPS, камера та дзвінки «з’їдають» заряд батареї дуже швидко. Сьогодні у продажу є моделі, які можуть працювати без підзарядки кілька днів. Також є гаджети, які живляться від альтернативних джерел енергії, наприклад сонячної.

Smart-годинник –  незамінна річ для тих, хто постійно в русі і прагне кожну хвилину використати з користю. Прислухайтеся до наших порад, і розумний гаджет буде працювати без перебоїв тривалий час.