Сучасне житло для молоді!

Вкладені кошти в нерухомість – це живий прибуток, який завжди працює та приносить хороший додатковий дохід, адже попит на оренду та купівлю житла зростає з кожним роком. Інвестиція в нерухомість завжди буде мати попит, а це означає, що вона є відмінним інструментом для інвестування коштів.

Варто врахувати, що потрібно дотримуватися низки правил, аби мінімізувати можливі ризики та мати великі перспективи в майбутньому.

 

Коли Ви маєте намір купити квартиру в Ірпені, Вам слід врахувати безліч факторів, які допоможуть Вам бути впевненому у Вашому виборі. Критерії вибору для кожного різні: вік, соціальне становище, сфера діяльності, а також стан здоров’я покупця.

Якщо Ви молода, перспективна людина, слід розглянути Ірпінь, як осередок майбутнього життя! БГ Синергія має декілька комплексів в різних локаціях міста Ірпінь та пропонує зручні варіанти оплати.

У нашому арсеналі вже є як і реалізовані проекти, котрі вже заселені, а також варіанти на етапі будівництва. З усіма комплексами та наявністю вільних квартир. ціновою політикою Ви можете ознайомитися на сайті комплексу.

Щоб купити квартиру в Ірпені, слід дотримуватися кількох порад!

Поради від БГ Синергія при виборі житла для молодих людей в Ірпені

Купувати квартиру потрібно тільки у надійного забудовника! Перед покупкою слід звернути уваги на репутацію забудовника, дозвільні документи та уточнити всі нюанси які Вас хвилюють. На офіційному сайті БГ Синергія у відкритому доступі висвітлені всі документи, з якими Ви можете самостійно перед візитом до Відділу продажу.

На що потрібно звернути увагу при виборі квартири:

  • Поверх квартири! Ідеальним варіантом для життя є 3-6 поверхи.

  • Якою має бути кухня? Потрібно звертати увагу на варіанти квартир, в яких площа кухні не менше, ніж 10 кв.м. На даній площі легко можна буде розмістити робочу поверхню та виділити місце для окремої обідньої зони.

  • Висота стелі! Оптимальна висота – від 2.7 м.

  • Планування! Зручне розташування кімнат, по можливості роздільний санвузол, а також у квартирі мають бути великі вікна. Перевагою також слугуватиме наявність балкону чи лоджії.

  • Також слід звернути уваги на наявність комерційних приміщень на цокольному чи на першому поверсі Вашого будинку.

  • Наявність окремого входу та вхідної групи в будинку.

  • Місце розташування. Локація вашої оселі — чи не найважливіший критерій при виборі житла! Потрібно звернути увагу на наявність інфраструктури та зручного транспортного сполучення.

Покупка квартири від БГ Синергія

Ми, БГ Синергія, пропонуємо Вам нові житлові комплекси, які відповідають усім європейським стандартам. Ви можете обрати для себе зручний варіанти оплати: придбати квартири в розстрочку або кредит. Всі наші комплекси вдало розташовані з точки зору інфраструктури. Поруч з житловими будинками знаходяться численні магазини, медичні центри, спортивні об’єкти, парки та навчальні заклади.

Повну інформацію про наші проекти та доступні до бронювання квартири нададуть менеджери відділу продажу БГ Синергія.

Для себе Ви можете розглянути варіанти у вже зданих будинках або ж тих, що знаходяться на етапі будівництва. Також біля всіх наших комплексах добре розвинена інфраструктура, на 1 поверхах розміщені нежитлові приміщення для бізнесу.

Чекаємо Вас за омріяним житлом!