fbpx

Сучасний дизайн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не оцінив)
Loading...

Приклади незвичайних ліжок

Сучасні дизайнери часто прагнуть до оригінальності у всіх створюваних ними проектах. Ліжка в цьому випадку ніяк не можуть бути винятком. Дизайнери сприймають цей предмет меблів не тільки як місце для сну і релаксації, але і як предмет інтер’єру, який повинен підкреслювати неординарність характеру його власника.

neobychnie-krovati-3

Приклади незвичайних ліжок

Однією з найбільш нестандартних можна назвати ліжко, винайдену японськими майстрами дизайну і моделювання. Вона, на відміну від традиційних варіантів здається зависла в повітрі. Такий ефект дають ніжки, виконані з прозорого скла. Не менш оригінальною є конструкція, яка створена відомим дизайнером, Ернесто Нето. Вона розташовується вертикально, що дає людині можливість спати в достатньо незвичному для нас положенні.

12469142393130

Підлітків же порадує ліжко, створена Роберто Рамі. Так як в неї вбудований програвач, комп’ютерний стіл, полиці і навіть вбудований телевізор. Для повного розслаблення в будь-якому віці чудово підійде ліжко, створена компанією Feel Seating System. Вона складається з більш ста м’яких куль, які покриті еластичною тканиною. Анімі КАУСА, дівчина, яка створила цей неймовірний проект, стверджує, що на створення надихнули її моделі молекул. Сумнівним плюсом даної ліжка є відсутність постільної білизни.

Для тих, хто прагнути звільнити більше місця в квартирі, чудово підійде ліжко, яке піднімається до стелі. Вночі ж вона так само вільно опускається вниз і дає можливість відпочити. Крім зручності, таке ліжко має ще й яскравий дизайн. Такий же функціональною є і ліжко-шафа, яка при бажанні досить просто перетворюється в книгосховищі, відкидаючись до стіни.

А для сімейних пар підійде візуалізація слова «сімейне гніздечко». Це ліжко-гніздо, яка має зручні подушки, чудово імітують пташині яйця. А для любителів поїсти, або ж просто людей, що мають почуття гумору, цілком підійде ліжко-бутерброд. Вона чудово вписується в дизайн дитячої кімнати. А для кімнати маленької дівчинки так само підійде ліжко, імітує карету попелюшки. Вона розташовується на ніжках, а всередині наповнена м’якими подушками, які зачарують будь-яку юну принцеску.148334_love_bed_furniture

Власне, перелік дивовижних ліжок можна продовжувати, так як фантазія дизайнерів не дрімає. Тому, займаючись покупкою меблів для свого нового будинку, ви можете придбати собі якесь ось таке чудо сучасного дизайнерського мистецтва.

завантаження...

Be the first to comment

Напишіть відгук