Суші у Білій Церкві – огляд ресторанів і суші-барів

Дуже багато різноманітних суші-барів та ресторанів працює у Білій Церкві. Кожного року відчиняються нові, слід зазначити, що ці заклади не тільки приймають клієнтів у спеціальних залах, а й надають послуги у режимі онлайн. Наприклад, якщо ви розраховуєте на швидку доставку додому чи на робоче місце або ж на самовивіз з найближчого пункту, то можете звернути увагу на такий онлайн-ресторан, як «Суші Мастер». Він працює по всій Україні та пропонує тільки найкраще. Детальніше ознайомитися з меню ви можете тільки на офіційному сайті. Вибір дійсно великий https://bila-tserkva.sushi-master.ua/ua/, є навіть пропозиції для веганів.

«Суші Мастер»

Це досить відомий онлайн-ресторан. Він працює у багатьох містах України та спеціалізується на японській, паназіатській кухні. Ви отримаєте великий вибір страв, якщо вирішите обрати безпосередньо онлайн-ресторан «Суші Мастер». Слід зазначити, що у цьому закладі меню оновляється регулярно. Кожні три місяці потенційні клієнти можуть зустрічати нові пропозиції, проте класика також залишається незмінною. Можна просто обрати те, що більше вам подобається.

Переваги «Суші Мастер»:

·       широкий асортимент;

·       є безкоштовна доставка;

·       професійне обслуговування;

·       регулярні знижки.

Також ви можете брати участь в різноманітних вікторинах цього закладу. Наприклад, вам потрібно буде просто відповісти на кілька запитань у розгорнутому вигляді чи пройти тестування. Все це дуже просто, тому у кожного є шанси виграти велику знижку від популярного онлайн-ресторану або безкоштовну порцію ролів.

«Імбир»

Це досить відомий ресторан, який вже кілька років працює в Білій Церкві. Він спеціалізується виключно на японських стравах. Слід звернути вашу увагу на те, що в цьому закладі потенційні клієнти можуть знайти тільки традиційні варіанти ролів. В меню відсутні запечені, теплі суші. Ви можете замовити «Каліфорнію», «Філадельфію» та інші класичні страви за досить низькою ціною. Якщо бажаєте, щоб доставка для вас була безкоштовною, потрібно зробити замовлення на суму від 300 гривень. Якщо вона виявиться менша, то тоді потрібно буде заплатити за фіксованим тарифом. Як правило, він чисто символічний, тому сильно переплачувати за послуги вам не знадобиться.

Yoko

Цей ресторан спеціалізується не тільки на японських стравах, є ще китайські, корейські та паназіатські. Ви зможете обрати ту, яка більше підходить та вписується у бюджет. Слід зазначити, що в цьому ресторані є не тільки традиційні, а ще й авторські роли, проте вони будуть коштувати дорожче. Якщо ви бажаєте хоч трохи зекономити, то тоді робіть замовлення у щасливі години. Вони проходять щовівторка з 13 до 17.

«Суші Про»

У цьому закладі потенційні клієнти зможуть знайти виключно авторські преміальні роли високої якості. У меню перелічено більше 15 різноманітних позицій, є навіть роли, які було спеціально розроблено для вегетаріанців та веганів. Детальніше ви можете дізнатися в консультанта.