Тепло, затишно і комфортно: чому варто обрати ковролін для підлоги

Тепло, затишно і комфортно: чому варто обрати ковролін для підлоги
Тепло, затишно і комфортно: чому варто обрати ковролін для підлоги

Ковролін для підлоги: в чому особливість покриття

Ковролін користується особливою популярністю. Текстильне покриття кладеться на підлогу. Але головна особливість в тому, що воно покриває всю площу кімнати, від  стіни до стіни. А для кріплення використовують спеціальний клей, двосторонній скотч.

Виробники пропонують найрізноманітніші види ковроліну, який найкраще відповідатиме інтер`єру кімнати та допоможе створити особливий затишок. Це універсальне покриття, яке можна використовувати для вітальні, кухні, дитячої. Як показує досвід, ковролін на підлогу – практичне та раціональне рішення. 

В інтернет-магазині «Pidloga» представлено великий вибір ковроліну   від відомих світових виробників. Ви можете обрати покриття, яке чудово поєднуватиметься з інтер`єром вашої кімнати.

Що треба знати про перевагу ковроліну

Досвід показує, що ковролін має різні переваги у порівнянні з різними типами покриття: і з керамічною плиткою, і ламінатом, і лінолеумом. Серед переваг варто згадати:

  • Комфортна атмосфера. Оскільки ковролін покриває всю площу кімнати, від стіни до стіни, то в кімнаті це дозволяє створити особливу затишну атмосферу. Адже немає прогалин, які виглядають неестетично і псують загальне враження про кімнату.
  • Забезпечення звукоізоляції. Відтепер у кімнату не будуть проникати звуки, які заважають повноцінному відпочинку. Крім того, звукоізоляція сприяє формуванню приємної акустики у кімнаті.
  • Забезпечення теплоізоляції. Ви зможете ходити у кімнаті навіть босоніж, адже ковролін зберігає тепло і забезпечує комфорт.
  • М’якість. Ковролін приємний на дотик, м`який. Також це вдалий варіант для сімей, де є маленькі діти, які повзають по підлозі і вчаться ходити.
  • Відмінне поглинання пилу. Навіть якщо ви чи ваші рідні страждають від алергії, це покриття безпечне та підійде для вашого дому. Адже ковролін поглинає пил. Крім того, лабораторні дослідження довели, що це покриття вбирає пил, який є у повітрі.
  • Легкий догляд. Покриття не потребує спеціального очищення чи особливого догляду. Достатньо звичайного прибирання пилососом.

Ще одне дослідження довело, що у приміщенні, де є ковролін, мешканці втомлюються  менше. Тому це покриття дозволяє створити комфортні умови роботи та покращити працездатність персоналу.

Які відносні недоліки має покриття

Як і кожен варіант, цей тип покриття має не лише переваги, але і відносні недоліки.

Зокрема, варто відзначити:

  • Дуже швидке вбирання запаху. Саме тому ковролін не варто обирати для кухні чи приміщень, де часто курять.
  • Низький рівень вологостійкості. Краще не проливати воду на покриття, адже воно буде погано висихати  і тривалий час залишиться неприємний запах.

Якщо вам важко визначити, який саме ковролін купити, зверніться до менеджерів інтернет-магазину «Pidloga». Вони допоможуть обрати оптимальний варіант, який підійде  для вашого дому та допоможе створити затишну і комфортну атмосферу в оселі.

Тепло, затишно і комфортно: чому варто обрати ковролін для підлоги
Тепло, затишно і комфортно: чому варто обрати ковролін для підлоги