Термінова потреба – як отримати цілодобовий кредит на поточні потреби

Кредитна сфера в Україні стала настільки розвинутою, що оформити позику можна в будь-яку хвилину. До того ж, звернення до банківської установи у скрутній ситуації є зовсім необов’язковим. Щоб отримати кошти в найкоротший термін та без необхідності поринути в збирання купи довідок, можна скористатися послугами мікрофінансових сервісів.

Ці небанківські установи мають розгалужену мережу, працюють віддалено та надають можливість будь-кому отримати кредит цілодобово.

Переваги та недоліки позики 24/7

Ситуація, що потребує негайного вирішення та наявності певної суми коштів може трапитися в будь-який момент, навіть вночі. Тому існування таких установ має велику кількість переваг:

  • цілодобовий доступ до коштів;

  • короткий термін отримання позики;

  • конфіденційність;

  • можливість не збирати купу довідок;

  • досить пристойна сума, на яку можна розраховувати;

  • можливість отримати позику навіть з небездоганною кредитною історією;

  • швидкість обробки заявок;

  • можливість подати заявку з будь-якого куточка країни, без необхідності відвідування офісу компанії.

Насправді переваг набагато більше, але відчути на собі їх усі можливо, тільки скориставшись послугою.

Окрім позитивних моментів, цілодобові позики мають і певні недоліки. До них можна віднести досить високий відсоток, що його має сплатити клієнт за користування грошима. Онлайн-сервіси нараховують відсотки за кожен день, тому позику вигідно повернути якомога швидше. Іншим недоліком може стати той факт, що кошти надаються на незначний термін – 7, 14 днів або місяць. З одного боку це добре, бо за такий короткий термін позичальник просто не встигне накопичити дуже великий відсоток переплати, а з іншого – цього може не вистачити для того, щоб вирівняти фінансову ситуацію та повернути борг. В такому разі договір доведеться подовжувати, додатково сплачуючи за користування грошима.

Як отримати цілодобову позику

Зробити це досить просто. Треба перейти на сайт кредитного сервісу та обрати потрібну суму й термін користування нею. Далі доведеться заповнити невеличку анкету – ввести відомості паспорта та ідентифікаційного кода. Залишається лише верифікувати картку, на яку плануєте отримати кошти. Зробите це не важко, зазвичай на кожному етапі надається докладна інструкція.

Всі надані відомості перевірить комп’ютерний алгоритм – саме він і буде приймати рішення про видачу позики. Якщо кредит буде схвалено, гроші надійдуть на карту протягом 10-15 хвилин.