Топ-5 секретів гармонійних відносин з іншими

Топ 5 секретів гармонійних відносин з іншими
Топ 5 секретів гармонійних відносин з іншими

Більшість істин банальні, проте нагадувати їх собі часом все ж слід! Від ставлення до себе і до світу залежить і те, наскільки вдало будуть складатися ваші відносини з іншими людьми. Отже:

Ставтеся до себе так, як хотіли б, щоб до вас ставилися інші. Людина, прийшовши в цей світ, повинна зробити всього одну річ – стати щасливою. І якщо у вас це вийде, ви побачите, як скоро світ відгукнеться позитивом у відповідь. Якщо ви хочете, щоб він любив вас, для початку полюбіть себе самі.

Дбайте про здоров’я і фізичну форму. Можна шукати скільки завгодно відмовок, але вічно замучену, хвору і нещасну людину важко любити, адже він викликає жалість, а це, насправді, не має нічого спільного з любов’ю. Так що всім буде краще, якщо ви будете добре виглядати і чудово себе почувати.

Не бійтеся критики і сприймайте невдачі з гумором. Дуже складно, накопичуючи життєвий досвід, продовжувати ставитися до життя відкрито, доброзичливо і з вірою в те, що все вийде. Саме так і буде, ну і що, що наступного разу! Ніколи не пізно посміятися над промахом і почати спочатку.

Дійте відповідно до своїх потреб. Наші жінки найчастіше страждають жертовністю, в той час, як рабовласницький лад давно скасували. Не варто звалювати на себе непідйомну ношу. Ви маєте право не тільки на працю, а й на відпочинок. І це привід вас поважати.

Сміливо проявляйте почуття. Приховані емоції – як позитивні, так і негативні – дуже навантажують психіку і можуть провокувати захворювання. Так що злість, як і любов має бути виражена. Це не означає, що треба кидатися з кулаками на оскаженілих вас людей. Ймовірно, вам достатньо буде в серцях розбити чашку, щоб скинути напругу. А таємну любов можна виплеснути, написавши вірш, або намалювавши картину, і не важливо, що ви не художник і не поет.

Вдалих Вам відносин! 😉