ТОП-7 фільмів, які подарують весняний настрій

Добірка фільмів, які допоможуть подарувати справжній, весняний настрій!

Листи до Джульєтти

Молода американська туристка, Софі, випадково знаходить на батьківщині Ромео та Джульєтти давно втрачений любовний лист. Натхненна листом і чарівною Вероною, вона вирішує за будь-яку ціну знайти та звести адресатів.

Весняна казка

Conte de printemps (1990)

Жанна (Анн Тейседр) працює викладачем філософії в Парижі. Повернувшись з роботи до квартири свого нареченого Матьє, дівчина розуміє, що не хоче залишатись у цьому безладі, а власну квартиру Жанна здає кузині. Дівчина вирушає на вечірку, де знайомиться зі студенткою музичного коледжу Наташею (Флоранс Дарель), яка пропонує Жанні пожити у неї вдома, адже батько Наташі проводить увесь час зі своєю молодою обраницею. Дівчата швидко стають подругами, і Наташа розповідає, що підозрює батькову наречену в крадіжці фамільного кольє.

Весняні надії

Пара, яка у шлюбі понад 30 років, намагається розпалити згаслі почуття. Самотужки вони не можуть впоратися із цією проблемою, тому відправляються на прийом до експерта із сімейних стосунків.

Навіть їхні серйозні наміри перетворюються у курйози.

Велика риба

Big Fish (2003)

Едвард Блум (Юен Макгрегор, Альберт Фінні) – людина, що вміє розповідати захоплюючі історії зі свого життя, щоправда дещо їх прикрашаючи. Син Едварда – Вілл – ніколи не сприймав розповіді батька всерйоз і рідко міг порозумітися з ним. Проте коли в Едварда діагностують рак, Вілл приїжджає зі своєю вагітною дружиною до хворого тата і поступово розуміє, що в батькових розповідях було набагато більше правди, ніж він міг собі уявити.

«Перед світанком» (1995)

“Перед світанком”, це історія про пару, що познайомилася увечері, а вже на ранок розлучиться. На весь роман – одна ніч. Легкість, ніжність, романтика, почуття на етапі свого зародження, не зіпсовані рутиною – що може бути краще для створення весняного настрою?

“Велика краса” (2013)

Фільм “Велика краса” ще називають “Солодким життям” 21го століття. Паоло Сорентіно справді зняв такий собі вільний рімейк на картину свого великого земляка Фелліні.

Епічна сатира на сучасне життя здобула чимало нагород, у тому числі і Оскар, як найкращий фільм іноземною мовою 2013 року.

Сили Природи

Бен поспішає до своєї нареченої. Йому потрібно подолати тисячі кілометрів, але сьогодні не лише вдача, але й сама природа заважає подолати відстань. Він допомагає сусідці вибратись із літака та разом із нею відправляється в далеку подорож. Постійні зміни погоди та яскраві краєвиди ніби кричать, що ця романтична комедія саме про весну!

Forces of Nature (1999)