Торт за 5 хвилин, без випічки! Ви готуватимете цей торт щодня!

Торт за 5 хвилин, без випічки! Ви готуватимете цей торт щодня!

Інгредієнти:

 • 80 г світлого печива
 • 80 г темного печива
 • 2 банани
 • 300 г сметани
 • 300 г згущеного молока
 • 25 г швидкорозчинного желатину

Приготування:

 1. Почнемо з желатину. Залийте його 100 мл холодної води. Добре перемішайте і залиште на пару хвилин. Підготуйте форму для торта. Дно застеліть пергаментом, боки злегка змастіть олією і теж прикріпіть туди шматочки пергаменту. Таким чином, торт можна буде легше витягнути з форми.
 2. Для торта знадобиться два види печива: світле і темне. Нічого страшного, якщо буде печиво тільки одного кольору, але з двома кольорами виглядає ефектніше. Можна взяти пісочне або крекери. Печиво поламайте на невеликі шматочки, приблизно на чотири частини. Тепер черга бананів. Найкраще взяти переспілі банани, у них більш виражений смак. Наріжте фрукти тонкими кружальцями.
 3. Можна приступити до складання торта. На дно викладіть світле печиво упереміш з темним. Зверху — шар бананів. Далі знову печиво і так, поки не закінчаться інгредієнти.
 4. Потім готуємо заливку. В окремому посуді змішайте сметану і згущене молоко, добре перемішавши віночком. Якщо не хочете брати згущене молоко, можна збільшити кількість сметани вдвічі і додати 100 г цукру. Поки ми все це робили, желатин відмінно розбух. Ставимо його на хвилинку в мікрохвильовку, щоб він став рідким. Додаємо його до нашої заливки, добре перемішуємо.
 5. Залийте форму заливкою доверху. Тепер відправте її в холодильник на 2-3 години. Після цього торт готовий. За бажанням його можна посипати зверху какао, щоб було красивіше. Швидкий торт за без випічки готовий!