Троянди вiд Flowers.ua

Троянди вiд Flowers.ua
Троянди вiд Flowers.ua

Троянда – це дивовижна рослина з багатою історією. Недарма її називають королевою квітів. У якості квітів для букета троянди почали використовувати ще 5 тис. років тому. Професійні флористи вивели понад 3 тис. гібридів і кожен день з’являються нові види. Замовити великий букет сьогодні дуже просто. Такий подарунок може змінити ставлення жінки до вас або розповісти про таємні почуття краще, ніж тисяча слів. Професійні флористи сервісу flowers.ua створять найкращий букет або квіткову композицію у капелюшній коробці. Троянди будуть доставлені кур’єром у той же день, якщо ви замовите доставку квітів до обіду.  

Троянди вiд Flowers.ua
Троянди вiд Flowers.ua

 

Як вибрати найкращі троянди

Подарувати букет троянд буде доречним майже до будь-якого свята: перше побачення, річниця стосунків чи День святого Валентина. Головне – підібрати правильний відтінок та уважно слідкувати за кількістю квітів у букеті. 

  • Букет червоних троянд – це класичний варіант для романтичного побачення. Червоний колір символізує захоплення, пристрасть та палкі почуття.
  • Фіолетові троянди зазвичай дарують на новосілля або колегам по роботі. 
  • Помаранчеві та жовті троянди дарують родичам, підліткам або друзям. Такий букет квітів символізує чистоту та вірність. 
  • Білі троянди підходять для привітань з днем народження для підлітків. На весілля та День матері також заведено дарувати троянди даного кольору. 
  • Сині та екзотичні троянди краще подарувати творчим людям, подругам або молодим дівчатам.

Кількість квітів у букеті

Напевно, кожен знає, що дарувати парну кількість квітів не можна. Але професійні флористи вважають, що вже після 10 троянд кількість квітів ролі не відіграє. Якщо ваша дівчина вірить у забобони, то на велике свято краще подарувати їй 101 троянду  https://flowers.ua/ru/101-red-roses у букеті. Старшим жінкам багато хто дарує стільки троянд, скільки років їм виповнилося. Багато прикмет пов’язані із цифрою 13. Це число вважається нещасливим, тому його зазвичай уникають у квіткових композиціях.