Три кухонні прилади, що прискорюють приготування сніданків

Господині делегують рутинні обов’язки духовій шафі, електричній плиті та посудомийній машині, виділяючи їм багато вільного простору на кухні. Але існують кухонні прилади, що займають мало місця, проте суттєво допомагають господиням заощадити час на приготування їжі та напоїв. Адже виконують свої основні функції за декілька хвилин. 

Здогадалися про які прилади йдеться? Розглянемо їх детальніше на прикладі техніки бренду Electrolux.

Мікрохвильова піч

На розігрів їжі у мікрохвильовці вам знадобиться декілька хвилин, для розморожування напівфабрикатів та м’яса – до півгодини. Проте у порівнянні з дефростацією продуктів природнім шляхом, це істотна економія часу.

Ще мікрохвильова піч допомагає готувати швидкі страви на сніданок: максимум за 5 хвилин буде готовий гарячий бутерброд, вівсянка або овочевий омлет. Крім того, в НВЧ-печі можна підготувати інгредієнти для приготування складних багатокомпонентних страв. Наприклад, розтопити шоколад та вершкове масло на пиріг чи запекти овочі на вінегрет. 

Мікрохвильовки з опцію ферментації використовуються для розстоювання тіста, що пришвидшує процес приготування пирогів та випічки.

Є у сучасних мікрохвильовок і інші переваги:

  • естетичний зовнішній вигляд завдяки мінімалістичному дизайну приладу;
  • міська камера для приготування чи розігріву великих страв;
  • сенсорна панель керування;
  • вбудований захист від дітей – опція автоблокування.

Кавомашина

Рожкова кавомашина EasyPresso EEA 111 готує еспресо за 1-2 хвилини. Це набагато швидше, ніж заварювати каву в гейзерній кавоварці або джезві на плиті. Навіть крапельні кавоварки витрачають на приготування кави небагато часу, готуючи 12 чашок за 1 раз, як в моделі Love your day від Electrolux.

Крім цього, крапельний “бариста” має такі переваги:

  • таймер відкладеного приготування до 24 годин;
  • автоматичне вимкнення після приготування у разі невикористання;
  • знімний фільтр для легкого очищення.

А от кавоварка-автомат на додачу готує за кілька хвилин молочні кавові напої: лате, капучино, американо з молоком. Прилад з опцію подачі кропу допоможе приготувати чай за кілька хвилин: зі спеціального отвору у машині подається гаряча вода.

Тостер

Хлібні тости з начинкою – один з найсмачніших та найшвидших сніданків. На приготування грінок господиня витрачає до 15 хвилин, а якщо має тостер, то ще менше. 

Тостери Electrolux мають опціонально 7 режимів (ступенів) підсмажування хліба й приготують хрусткі хлібці на будь-який смак. До речі, в деяких моделях є інтегрована поличка для підігріву круасанів, тож ви завжди зможете посмакувати ароматною випічкою.

Маючи ці прилади, ви будете витрачати на приготування сніданків кілька хвилин. Пухкий омлет у мікрохвильовці, два ароматних тости до нього та чашка кави, зроблена натисканням однієї кнопки. Смачного!