В Україні запущено онлайн-платформу для розвитку кар’єрного потенціалу жінок

Можливість розірвати коло гендерно зумовленого насильства, отримати психологічну консультацію та реалізувати професійні амбіції, щоб стати фінансово незалежними, є. В Україні жінки можуть зареєструватися на онлайн-ресурсі кар’єрний хаб «Розірви коло», щоб мрії про самостійне життя стали реальністю.

 

Детальніше про проєкт

UNFPA Україна за підтримки уряду Великої Британії ініціював реалізацію проєкту Кар’єрний хаб «Розірви коло». Користувачки онлайн-платформи мають змогу проконсультуватися з кар’єрною радницею / радником, щоб окреслити свої пріоритети, знайти роботу та отримати можливість самостійно забезпечувати себе й своїх дітей. Бо ж фінансова залежність насамперед стримує у розірванні кола насильства. Водночас жінка, яка міцно стоїть на ногах, впевненіша у своїх рішеннях. На онлайн-ресурсі містяться вагомі поради експерток / експертів, мотиваційний контент та анонси важливих подій. Є можливість брати участь в ініціативах, що приноситимуть дохід.

Що ви отримуєте, зареєструвавшись на онлайн-платформі?

  • Індивідуальний підхід. Кар’єрна радниця / радник, орієнтуючись на ваші вподобання та можливості, допоможе сформувати персональну кар’єрну стратегію та, якщо в цьому є потреба, знайти кращу для вас вакансію й написати ефективне резюме. Співпраця завершується після абсолютної адаптації у новому колективі. Організовуючи мотиваційні зустрічі, кар’єрна радниця / радник стає, так би мовити, менторкою / ментором для вас.

  • Можливість звернутися за онлайн-консультацією до психологині / психолога, щоб повірити у себе й зробити крок назустріч омріяному життю. Направлення дає кар’єрна радниця / радник після знайомства та спілкування з вами.

  • Можливість записатися на безкоштовні вебінари, які вас зацікавлять, щоб увібрати досвід інших жінок, долучитися до обговорення важливих проблем та отримати відповіді на запитання у режимі реального часу. Перелік вебінарів актуалізуватиметься, тому варто стежити за оновленнями.

  • Можливість зареєструватися на безкоштовні курси, які дають змогу опанувати нову професію, та тренінги для здобуття нових навичок, важливих для успішного працевлаштування чи розвитку власного бізнесу.

  • Можливість почитати експертні статті та ознайомитися з історіями успіху таких відомих українок, як Лера Бородіна, Оксана Самусєва, Ярослава Гресь, Ірина Мірошник, Марина Авдєєва та Катерина Дегтяр.

  • Можливість відгукнутися на вакансії від локальних бізнесів.

Будь-які прояви насильства не мають виправдань. Відчуваєте, що вам необхідна консультація? Оформлюйте заявку на офіційному сайті проєкту.