Вчимо англійську з малюком: як вибрати навчальні книги

Вчимо англійську з малюком: як вибрати навчальні книги
Вчимо англійську з малюком: як вибрати навчальні книги

Сьогодні батьки стараються з раннього віку, щоб дитина вивчала іноземну мову. Адже  це  відкриває багато нових можливостей , а часто ще й є запорукою кар`єрного розвитку.  Для багатьох молодих батьків актуальним питанням є вибір літератури для малюків. Особливий інтерес викликають книжки з англійської мови , адже саме її називають мовою міжнародного спілкування. До того ж ця мова не є складною для вивчення.

Головне – правильно вибрати навчальну літературу та займатися систематично. Сьогодні видавці пропонують великий вибір дитячих книжок. Тому пропонуємо кілька корисних порад, як вибрати якісні навчальні книги для вивчення англійської.

Коли варто починати

Це питання цікавить багатьох батьків, а часто це привід для різних дискусій в мережі. Так, деякі батьки починають ледь не з пелюшок займатися з малюком. Інші переконані, що такі заняття не дають бажаних результатів і починати варто значно пізніше.

Фахівці стверджують: варто почекати, щоб дитина вивчила рідну мову, і тоді починати займатися вивченням іноземної мови. Так, малюк має знати назви кольорів,  фруктів, овочів, навколишніх предметів, рахувати хоча б до 5, можна починати вивчення іноземної. Однак тут важливо не перестаратися. Наприклад, в 3 роки можна вчити тварин, а в 6-7 – частину англійського алфавіту.

Як правильно вибрати літературу

Фахівці радять звернути увагу на такі ключові моменти перед покупкою навчальних матеріалів. Зокрема це:

  • Вік малюка: для трирічної і шестирічної дитини потрібно обирати різні книги. Не потрібно «перестрибувати» і обирати для дитини книги «на виріст». Така ідея не дасть бажаного результату.
  • Перевірений видавець. Не варто витрачати кошти на неякісні, погано віддруковані книги. Краще віддати перевагу видавництвам, які працюють вже не один рік.
  • Рівень знань дитини. Врахуйте, чи дитина буде вчити «з нуля», чи в неї вже є певна база знань, а ваше завдання – тільки  вдосконалення навичок.
  • Інтереси дитини. Ваш малюк любить тварин? Обирайте видання, присвячені цій темі, і не прогадаєте! Любителям книг про транспорт варто обирати книги з машинками.
  • Мета покупки. Купуючи книгу для вивчення англійської мови, врахуйте цей момент. Так, одні готуються до переїзду в іншу країну, інші просто хочуть прищепити дитині любов до іноземних мов. Все це впливає на вибір навчальних посібників.
  • Вартість книг. Цікаві якісні видання не можуть коштувати дуже дешево. Однак сьогодні є багато інтернет-магазинів, де цілком реально купити недорого цікаві книги для дитини онлайн.  Наприклад, інтернет-магазин Book24 пропонує книги для вивчення іноземних мов на всі випадки життя. Так, для початківців є словники, розмовники. Є і видання для любителів подорожувати. Є спеціалізовані видання для перекладачів, які прагнуть вдосконалити знання мови.

Швидка доставка, вигідні ціни та якісний сервіс – оцініть переваги співпраці з інтернет-магазином Book24 https://book24.ua/ і ви.

Кілька практичних порад для батьків

Вибрати цікаву книгу – це лише половина справи. Треба ще дитину зацікавити. Можна використовувати різні ритуали. Наприклад,  читати книжки на ніч. Можна читати у кріслі біля каміна – тоді дитина асоціюватиме цей процес з чимось приємним. Зрештою, не потрібно вигадувати щось складне.

Наберіться терпіння. Не варто себе тішити ілюзіями, що ваш малюк вже за кілька тижнів буде знати багато іноземних слів. Хваліть дитину навіть за маленькі досягнення.

Поєднуйте навчання і гру. Психологи та педагоги радять поєднувати вивчення з англійської з іграми. Наприклад, можна використовувати ігрові картки, настільні ігри, конструктори, пазли, музичні килимки та іграшки.

Вірте в свою дитину, підтримуйте і допомагайте їй. І тоді у неї все вийде!