Всього з 2-х інгредієнтів! Найпростіший рецепт смачних домашніх цукерок

Всього з 2-х інгредієнтів! Найпростіший рецепт смачних домашніх цукерок
Всього з 2-х інгредієнтів! Найпростіший рецепт смачних домашніх цукерок

Зробити шоколадні трюфелі з 2-х інгредієнтів можна легко в домашніх умовах. Цукерки виходять ніжними і смачними, головне вибрати якісні продукти.

Складові:

  • згущене молоко – 240 г
  • какао-порошок – 100 г

Приготування:

  1. Згущене молоко вилити в сотейник. Поставити на середній вогонь. Коли з’являться перші бульбашки з піною, зняти з вогню.
  2. Потім в гаряче згущене молоко просіяти какао-порошок через сито, щоб не було грудочок. Просіяти потрібно поступово в три прийоми, після кожного ретельно перемішувати лопаткою до однорідної консистенції. Повинна вийти гладка густа шоколадна маса.
  3. Невелику форму для випічки або прямокутний контейнер застелити харчовою плівкою. Викласти приготовлену масу з згущеного молока і какао, розрівняти і утрамбувати силіконовою лопаткою.
  4. Зверху накрити плівкою. Так, щоб плівка торкалася до поверхні шоколадної маси. Потім потрібно поставити в холодильник на 2-3 години.
  5. Після цього робочу поверхню присипати какао-порошком. Шоколадну масу вийняти з форми, зняти плівку. Викласти на какао, розрізати на невеликі квадратики. Зверху також рясно посипати какао. Руками надати більш гладку форму. Перекласти на тарілку і знову злегка присипати какао.

Домашні шоколадні цукерки зберігати в холодильнику.