Вибираємо пилосос: кілька дієвих порад

Вибираємо пилосос: кілька дієвих порад
Вибираємо пилосос: кілька дієвих порад

Чистота і порядок вдома вимагають часу і зусиль. Тому без сучасного якісного пилососа просто не обійтися. Але виробники пропонують таке різноманіття приладів, що вибрати непросто. Сподіваємося, наша стаття допоможе вам зорієнтуватися і знайти оптимальний варіант.

А якщо ваш пилосос вийшов з ладу, не поспішайте його викидати і купувати новий. В інтернет-магазині «Майстер плюс» представлено великий вибір запчастин та інструментів для майстрів. Наприклад, тут є щітка для пилососа , яку можна використовувати для чищення килимів та іншого покриття для підлоги. 

Які бувають пилососи

Головна відмінність пилососів – вид очищення. Це може бути сухе або вологе прибирання.

  • Так, мішкові пилососи для сухого чищення – недорогі. А весь пил і бруд зберігаються у пакетах. Вони можуть бути паперові або тканинні. Як показує практика, пакети з паперу гігієнічніше і зручніше, адже пил не забруднює руки. Але потрібно купувати їх більше і з запасом. Крім того, потрібно слідкувати за їх наповнення – такий пакет може легко порватися. Тому краще віддати перевагу багаторазовому пакету для сміття. Майте на увазі: коли заповнюється мішок, навіть середній показник сили втягування пилу зменшується.

Відмінна альтернатива для звичайних мішків і пакетів – контейнер для сміття. Його достатньо промити під проточною водою, а брудну воду злити. Крім того, всмоктувальні властивості не втрачаються, навіть при заповненій майже вщерть ємності. Однак коштують пилососи з контейнером для сміття дорожче, ніж з мішками.

  • Миючі пилососи – багатофункціональні. В них є два резервуари: перший  – для сміття, другий – для чистої води з мийним засобом. Вода з них подається через трубку до щітки. Миючі пилососи за кілька хвилин можуть зібрати розлиту рідину, а це дуже актуально, якщо у вас є маленькі діти. 

Це універсальні засоби, які використовують не лише для різних покриттів, а й навіть для скла. Однак не забувайте, що для паркету чи ламінату потрібні спеціальні насадки, які делікатно очищують і не дадуть зіпсувати підлогу. Крім того, миючі пилососи мають спеціальний інжекційний фільтр, який сильніше прибиває пил, ніж в стандартному аквафільтрі.  Однак і цей варіант має відносні недоліки – складність під час обслуговування. Так, після кожного прибирання ємність потрібно розібрати, помити і просушити. В іншому випадку з пилососа буду «пахнути» тухлим. В інтернет-магазині «Майстер плюс» ви знайдете щітки для пилососів https://master-plus.com.ua/pyilesos/schetki/  та інші запчастини, якщо ваш пилосос вийде з ладу. Тут пропонують великий вибір товарів, доступні ціни та швидку доставку. 

  • А в останні роки все популярнішими стають роботи-пилососи. Девайси дбають про чистоту в той  час, коли ви займаєтеся іншими справами. Або просто відпочиваєте. Достатньо лише вказати маршрут, і пилосос прибере у всіх кімнатах. Працюють вони від акумулятора, тому потребують підзарядки час від часу. 

Зрештою, який пилосос ви не обрали, головне – купуйте у перевірених виробників та тільки сертифіковані товари!