Виховуємо маленького генія: як вибрати центр дитячого розвитку

Виховуємо маленького генія: як вибрати центр дитячого розвитку
Виховуємо маленького генія: як вибрати центр дитячого розвитку

З кожним роком все більшою популярністю користуються центри дитячого розвитку.  Тут малюки можуть не лише навчитися чогось нового, а й весело провести час.

Зазвичай заняття проходять в ігровій формі. Та й кваліфіковані педагоги знають, що і як краще навчити  малюка.  Центри  дитячого розвитку https://www.babyclub.ua допомагають дитині краще пізнати світ, навчитися спілкуватися з однолітками. Крім того, такі заклади чудово допомагають батькам підготувати дітей до школи.

Центр раннього розвитку – це місце, де

 • дитина вчиться краще спілкуватися з іншими дітьми;
 • може розвинути свій талант  чи навчитися чогось нового, розвинути логічне мислення, уяву чи тренувати пам’ять;
 • формує характер вчиться бути відповідальною, наполегливою, досягати мети;
 • відчуває себе безпечно та комфортно;
 • отримує позитивні емоції від занять.

Як вибрати заклад раннього розвитку

У кожному місті є кілька закладів, які спеціалізуються на ранньому розвитку дітей. Перш, ніж записати дитину, варто ознайомитися з методиками, які використовують у закладі.  Не забувайте, що головна мета занять – розвиток здібностей до навчання, розкриття творчого потенціалу дитини.

Також варто врахувати такі критерії:

 • Зручність розташування. Обирайте заклади, які знаходяться недалеко від дому. Або хоча б у вашому районі.
 • Кількість дітей у групах. Оптимальна кількість – 5-7 дітей у групі. В іншому випадку дитині буде просто некомфортно займатися у дуже великій групі.
 • Досвід педагогів. Важливо, щоб педагогічні працівники були не тільки кваліфіковані, а й мали підхід до дітей.
 • Методики. Методика Монтесоррі , методика раннього розвитку Глена Домана, методика Зайцева та багато інших. Дізнайтеся, які використовують у тому закладі, де буде займатися дитина. Заняття мають тривати не більше 30-40 хвилин, щоб не втомлювати дитину.

Обов’язково дізнайтеся відгуки батьків про заклад, який вам сподобався. А якщо є можливість прийти на пробне заняття, обов`язково скористайтеся нею. Ви зможете  побачити реакцію дитини, а також оцінити поведінку педагогів, вміння зацікавити малюків.

Вибирайте заклад, який відповідає віку дитини. Для маленьких діток підійдуть заняття, де розвивають дрібну моторику, логічне мислення, мовлення. Ні в якому разі не варто «перестрибувати» і записувати дитину у групу, де є старші діти.

В чому переваги мережі «Baby Club»

Відмінно зарекомендувала себе мережа центрів дитячого розвитку «Baby Club». Головними перевагами є:

 • Досвід. Мережа центрів успішно працює понад 10 років. Команда має значний досвід роботи з дітьми. Крім того, до кожного малюка тут знаходять підхід. Тут постійно вчаться, вдосконалюють програми. Всі навчальні матеріали відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України, а також базуються на досягненнях вітчизняної та іноземної педагогіки.
 • Комфортна атмосфера. Щоб заняття давали бажаний результат, у закладі створено для цього безпечні та комфортні умови. У всіх приміщеннях є спеціальне обладнання для зволоження, повітря, а також – для  знезараження приміщень від мікробів.
 • Позитивний настрій.  Всі заняття – цікаві, оригінальні, ретельно продумані. Малюку просто ніколи сумувати. Особливу увагу приділяють психологічному комфорту дитини. Тому у разі необхідності хтось з батьків може бути присутнім на занятті.
 • Педагоги з досвідом. Всі працівники мережі центрів «Baby Club» проходять спеціальну підготовку. А тому вони легко знайдуть підхід до вашого малюка та зацікавлять його.

Зрештою, не забувайте головне: кожна дитина – неповторна. Тому у виборі центру розвитку пам`ятайте, що все добре – в міру.  В дитини має залишатися час на активні ігри на свіжому повітрі, прогулянки. Адже дитинство таке швидкоплинне. Тому насолоджуйтеся  цим безцінним часом разом!