Як економити на продуктах харчування

Більша частина сімейного бюджету витрачається на продукти харчування. Адже, здоров’я кожної людини залежить саме від них. В питанні правильного харчування сім’ї, головне – це його повноцінність та користь. Про другу його складову частину, можна говорити лише спираючись на науково доведені факти. Наприклад, є певні продукти користь яких доведена на 100 %, а є і ті, вплив яких ще не до кінця вивчений.

До категорії «точно корисних» продуктів сміло відносять: фрукти, овочі, ягоди, рибу, бобові, морепродукти, олію, йогурт, горіхи та інше. В будь-якому випадку, вибір того чи іншого продукту, залежить саме від вподобань клієнтів, від обізнаності про користь та від ціни. Всі корисні продукти можна придбати в супермаркетах. Це не тільки зручно, а й вигідно:

 • Якщо у вас не має часу сходити в супермаркет – ви можете скористатися онлайн сайтом, або замовити необхідні продукти, користуючись послугами доставки.
 • Акції супермаркетів ви можете відстежувати, користуючись мобільним додатками (якщо такі є).
 • За кожну покупку, вам нараховуватимуть на персональну картку бонуси.
 • Також супермаркети практикують персональні пропозиції для постійних клієнтів.

Правильна економія, або як НЕ економити на своєму здоров’ї 

Слід зауважити, що харчування здоровою їжею – це не дорого, це також може бути корисно. Саме правильне харчування – це вдалий спосіб заощадити!

Сім способів, які допоможуть зекономити на їжі:

 • Обирайте правильне харчування! Саме витрати на здорове харчування завжди менші. Наприклад, ви вирішили брати на обід домашню їжу, а не фастфуд. А тепер подумайте: що краще їжа приготовлена своїми руками, чи хот-дог з кафе поблизу?! – Авжеж, відповідь очевидна, що приготовлений обід вдома смачніше і краще! Так ви знаєте, що не отруїтеся і будете ситі.
 • Часто люди переплачують за заводське упакування, тому значно вигідніше буде обрати продукт на вагу. Якість буде та сама, але за більш гарною для вас ціною.
 • Якщо ви купляєте деякі продукти харчування на ринку – не забудьте поторгуватися! Ви можете отримати хоч і невелику, але знижку.
 • Заведіть собі звичку складати меню на тиждень – це забезпечить придбання лише необхідних продуктів. Також покупка продуктів гуртом і за один раз, зменшить кількість походів в магазини і зменшуватиме бажання брати щось непотрібне (чіпси, газована вода та інше).
 • Порівнюйте ціни та акції в магазинах. Це теж може допомогти в процесі економії!
 • Краще віддавати перевагу м’ясу, ніж ковбасі. Це і дешевше, і корисніше.
 • Покупка свіжих фруктів або овочів в сезон, а також їх замороження – забезпечить зберігання всіх поживних речовин та заощадить ваші кошти. Навіть якщо у вас не буде бажання заморозити продукт, ви зекономите свій бюджет в будь-якому випадку: сезонна продукція завжди дешевша.

Такі способи економії сімейного бюджету є раціональними та допоможуть вам відкладати на ваші мрії. Вміти економити – це нормальне відношення до життя. Екологічність повинна бути у всьому, навіть щодо покупок.

Запам’ятайте: правильна економія на їжі, не повинна негативно впливати на здоров’я!

Акції в магазинах

Гарною звичкою є вміння звертати увагу на знижки та акції. Це істотно зменшує цифру в чеку. Також не слід забувати про можливість оформити дисконтну картку. В даний час, їх пропонує більшість супермаркетів. Але обов’язково перевіряйте: та чи інша акція маркетинговий хід, чи насправді акція.

Сучасний світ проявляє економію у всьому, це демонструють розпродажі та знижки на всі побутові товари, на їжу, на одяг та інше. Офіційна статистика показує, що в дні розпродажів приріст покупців збільшується на чверть і навіть більше.

Виробники добре розуміють, що товари мають успіх лише тоді, коли відповідають вимогам споживача. Тому, в наш час конкуренція зростає дедалі все більше, а з нею і зростає асортимент всіх товарів. Споживчі переваги населення добре вивчаються тими, хто працює на якість. Обирайте перевірених часом та дивуйте свій гаманець їхніми акціями. Правильна економія починається з правильного обраного супермаркету!