Як обрати рюкзак – корисні поради

Рюкзак практичніше сумки, зручніше портфеля та універсальніше ділового кейса. Цей атрибут, спочатку був туристичним предметом, але перекочував в образ сучасного міського жителя завдяки своїй зручності і якісним експлуатаційним характеристикам. Якщо ви вирішили купити рюкзак, то необхідно розуміти, що для міста потрібен рюкзак з меншою кількістю технологій, ніж для професійного туристичного спорядження. Для міста краще обрати рюкзак котрий відповідає офісному дрес коду і вимогам стилю casual.

Якого типу рюкзак обрати

  1. М’які рюкзаки, які зроблені з тканини без жорсткого каркаса. Вони мають невеликий і середній обсяг і призначені для того, щоб носити невеликі вантажі.
  2. Каркасні рюкзаки мають спеціальну конструкцію, яка відповідає за комфортне і рівномірний розподіл навантаження. Завдяки такій конструкції, а також правильно розташованих лямок, можна переносити важкі вантажі тривалий час. Такі варіанти ідеально підходять для подорожей і експедицій, оскільки там є металева рама.

Які рюкзаки краще підійдуть для повсякденного використання

Ці варіанти призначені для постійного використання, вони допоможуть замінити сумку і використовуються для навчання, або можна ходити на роботу. Як правило, мають в обсязі близько 30 літрів.

Серед цієї категорії можна виділити наступні підвиди:

  • Студентські або шкільні рюкзаки. Вони спокійно вміщують в себе планшет або ноутбук, документи, ви зможете взяти важливі офісні та особисті речі. При цьому мають стильний дизайн і багатофункціональні.
  • Спортивні рюкзаки, які ідеально підходять для занять в спортзалі або прогулянках по місту, подорожам на автобусі, оскільки мають спеціальні відділення для води, стяжки, невеликий розмір і різноманітність кольорів.
  • Велосипедні рюкзаки. Такі варіанти пропонуються приблизно в обсязі 15 літрів і призначаються для зручної їзди. У них є відділення для води, різних інструментів і запчастин, які можуть знадобитися під час їзди. Особливістю є спеціальна конструкція спини, яка складається з каркасної сітки, що відводить від спини, дозволяє їй дихати та не потіти при активному русі. А також конструкція зручно повторює вигин тіла, що істотно зменшить навантаження на м’язи

Правила вибору рюкзака

Існує кілька правил, на які необхідно звертати увагу:

  1. Обсяг. Залежить від виду подорожі або прогулянки. Вони бувають на 28-40 літрів, 40-50 літрів, 50-60 літрів, 60-80 літрів, 80-100 літрів і більше.
  2. Примірка перед покупкою. При виборі рюкзака все може бути індивідуально, комусь підійде великий, а комусь середній або маленький. Все це дуже вплине на комфорт при пересуванні.
  3. Правильні налаштування. Після того, як ви купили рюкзак, необхідно адекватно налаштувати його. В першу чергу відрегулювати спинку за допомогою плечових ременів, відрегулювати стабілізуючі ремені по талії та грудну утяжку.
  4. Правильний розподіл вантажу. Попри те, що рюкзак сам по собі виконує роль полегшення, необхідно правильно розкладати речі, найважчі укладаються на низ, а найлегші зверху. Такі необхідно розуміти, що з боків вага теж повинна бути однаковою.