Як обирати спідню білизну: здоров’я, зручність, мода

Жіноча білизна – це особливий вид одягу. Багато хто думає, що якщо її ніхто не бачить, можна не приділяти вибору багато уваги. Насправді усе навпаки. По-перше, від білизни залежить комфорт протягом дня. По-друге, це ваша впевненість у собі. По-третє, ніколи не знаєш, як закінчиться сьогоднішній вечір, чи не так? Отже, обираємо білизну згідно з трьома критеріями: здоров’я, зручність, мода.

Загальні правила

Яке ж головне правило при виборі білизни? Експерти Elizabeths стверджують: звичайно ж, комфорт. Труси не повинні тиснути у поясі чи біля ніг, не стягувати сідниці. Після зняття білизни на тілі не повинні залишатися почервоніння, сліди від резинок тощо. Також спідній одяг не повинен бути завеликим, інакше про жоден комфорт не може бути й речі.

Ще один важливий аспект – сумісність білизни з одягом. Для того, щоб шви від трусиків не було помітно, обирайте безшовну білизну. Це гарний вибір для повсякденного життя. Також під речі, що обтягують, можна надягати стрінги.

Маленький лайфхак: під білий одяг надягайте не білу білизну, а тілесного кольору. Так вона не буде помітною для оточення.

Звичайно ж, необхідно орієнтуватися на тканину – про це поговоримо трохи згодом.

Щодо моделей, то існує декілька найбільш популярних видів:

  • сліпи (плавки) – класична модель;
  • шортики;
  • танго(з відкритими стегнами і закритими сідницями);
  • стрінги (з відкритими сідницями);
  • бразиліана (сідниці відкриті на половину).

Також можна зустріти моделі бікіні, кюлот, хіпстери, панті та ін. Обирайте на свій смак.

Щодо кольорової гами та оформлення – орієнтуйтеся на свій смак. Важливо, щоб вам подобалась і сама білизна і те, як ви в ній виглядаєте. Не бережіть спідній одяг для особливого випадку, а надягайте, коли буде настрій.

Які труси ідеальні на кожен день

Існує чимало думок щодо того, які трусики обирати на кожен день. Багато хто проти стрінгів та білизни з мереживом, бо вони не дуже гарно впливають на жіноче здоров’я. Проте гінекологи довели, що цей аспект залежить не стільки від моделі трусиків, скільки від тканини, з якої вони зроблені. Тому обираючи білизну, надавайте перевагу звичайній бавовні. Також гарно себе зарекомендував бамбук – тонкий, антисептичний і міцний матеріал. Ще трусики роблять із шовку, віскози або модалу та синтетичних тканин – поліестеру, поліаміду, мікрофібри, еластану.

Багато хто критично ставитися до натуральних матеріалів через їх невелику зносостійкість. Так, синтетичні тканини набагато міцніше, проте не такі безпечні, тому краще обрати змішаний варіант. Головне правило для будь-яких трусиків: у них повинна бути ластовиця з натуральної тканини.

Оптимальний варіант білизни на кожен день – безшовні трусики. Вони комфортні й непомітні під одягом.

Обирайте білизну згідно з настроєм та подіями, які чекають вас упродовж дня. Також не забувайте про поєднання трусиків та одягу.