fbpx

Як підготувати організм до зими ?

Декілька порад

Як підготувати організм до зими ?
Як підготувати організм до зими ?

Надворі майже зима. З кожним днем нам все менше хочеться виходити на вулицю, адже температура за вікном прикро розчаровує. В такі дні ми знову згадуємо про давно забуту теплу ковдру, чай з лимоном та фільми, на які влітку так не вистачало часу. Але на жаль, цю картину часто доповнює застуда, нежить та відчуття слабкості. Причиною цього є звичайне ослаблення імунітету.

Щоб підготувати свій організм до найхолоднішої пори, та насолоджуватись зимовими святами наповну, а не лежати в ліжку, потрібно запам`ятати декілька простих хитрощів:

1. Вітамін С.

Гарантує надійний захист нашого організму в холодну пору року. Він не тільки захищає імунітет, а ще й бореться з передчасним старінням, стабілізує роботу психіки (багаті на цей вітамін цитрусові, смородина, червоний перець, шипшина та ін.)

2. Здоровий сон.

Ні для кого не секрет, що сон, який триває не менше – 7-9 годин на добу – це одна з умов повноцінного здоров`я. Під час сну, організм відновлюється, оновлюється також водний баланс шкіри, а це важлива складова молодої шкіри без зморшок.

3.  Активність.

Уникайте сидячого способу життя. Більше рухайтесь, гуляйте на свіжому повітрі. Поєднуйте декілька приємних речей: прогулянки та насолоду від останніх осінніх днів.

4. Вибирайте одяг, який відповідає температурі за вікном.

Звичайно, всім нам хочеться виглядати привабливо та спокусливо навіть взимку. Але тут потрібно бути обережними. Адже потрібно враховувати, що легко можна отримати переохолодження.

5. Особиста гігієна.

Для того, щоб не захворіти, потрібно регулярно дотримуватись елементарних правил гігієни. Мити руки з милом, якщо потрібно, використовувати різноманітні дезинфікуючі, антибактеріальні засоби.
Цей перелік, звичайно, можна продовжувати. Дотримання таких порад гарантує надійний захист від різного роду захворювань, які підстерігають нас в холодну пору року.

Тож давайте готуватись до зими мудро і отримувати тільки позитивні емоції ! 😉

Як підготувати організм до зими ?
Як підготувати організм до зими ?