Як підготуватися до новорічного корпоративу

На календарі – грудень. А це означає, що саме час подумати про новорічний корпоратив.  

Досвід показує, що святкування корпоративу не тільки піднімає настрій, дарує позитивні емоції, а й допомагає здружити колектив. Також це позитивно впливає на продуктивність праці.

 Невимушена атмосфера, музика, жарти, сміх – все це допомагає розслабитися у шаленому вирі робочих буднів. Зрештою, робота – це не тільки плани, звіти, наради, проекти та дедлайни. Це ще й святкування професійних свят, корпоративів, днів народжень.

Якщо ви хочете, щоб свято запам’яталося надовго, варто заздалегідь про все подбати. Можна довірити організацію  свята професіоналам, а можна зайнятися цим самостійно. Все залежить від вашого бюджету, вільного часу і, звичайно, бажання.

Що варто враховувати

  • Формат свята. Традиційне святкування у ресторані, виїзд за місто, тематична вечірка в офісі, активний відпочинок – варіантів може бути багато. Тому важливо з’ясувати, який формат підійде для вашого колективу.
  • Костюми. Дід Мороз та Снігурочка зроблять ваше свято колоритним та незабутнім. Однак про костюми варто подбати заздалегідь. Погодьтеся, знайти гарний костюм Діда Мороза  вкінці грудня – завдання не з легких. Якщо ваша компанія щороку святкує корпоратив, то вигідніше купити костюми Діда Мороза і Снігурочки, і не витрачати гроші щороку на оренду. 
  • Місце святкування. Готуй сани влітку, каже відома приказка. Тому ресторан для новорічного корпоративу варто замовляти як мінімум вкінці грудня. Найкращий варіант – обрати ресторан, де кожна компанія має можливість святкувати окремо. За один-два тижні до Нового року знайти вдалий варіант для святкування майже неможливо. Крім того, деякі заклади за умови бронювання пропонують суттєві знижки.
  • Програма. Так хочеться, щоб корпоратив був веселим та незабутнім. А це залежить від програми. Її потрібно складати відповідно до віку учасників та їх вподобань. Погодьтеся, непристойні конкурси, вульгарні жарти – не найкраща ідея для корпоративу. Адже з цими людьми вам ще доведеться працювати. Можна замовити ведучого, який допоможе створити святкову атмосферу та не дасть нудьгувати вашому колективу.
  • Фотозона. Після свята так приємно мати гарні фото на згадку. Тому можна домовитися з фотографом та організувати гарну фотозону.

Прислухайтеся до наших порад, і ваше свято пройде якнайкраще!