Як підготуватися до сесії?!

Як підготуватися до сесії?!
Як підготуватися до сесії?!

Сесія для студентів була і буде завжди важким періодом у житті. Для когось вона  починається страшним випробуванням та недосипанням, хтось проходить цей шлях з мінімальними втратами.Мабуть, у всіх студентів вона асоціюється з цілим марафоном виживання, в таких умовах як недосипання, хвилювання, недоїдання, цілодобове вчення книжок та конспектів .

Як же гарно підготуватися до сесії та не завалити її?

1. Насамперед потрібно обзавестися листом з питаннями до заліків та іспитів. Звичайно, все вивчити буде досить складно, оскільки обсягу матеріалу досить багато. Тому ще з самого початку семестру, постарайтеся  вчити матеріал, щоб потім у потрібний час його згадати та використати. Це значно полегшить вашу роботу.

2. Звичайно, бажано знати не тільки питання, але й відповіді на них. Для цього вам знадобляться ваші підручники та конспекти. Також ви можете використовувати  Інтернет.

3. Готуючись  до іспиту потрібно правильно розподілити свій час. Якщо ви будете готуватися періодично з невеличкими перервами, ви зможете швидко засвоїти вивчений матеріал. Але це не означає, що потрібно цілими днями сидіти за купою конспектів та не виходити на вулицю. Ви не маєте забувати про відпочинок, насамперед ви повинні добре спати, оскільки під час сну Ваш мозок виконує дуже важливу роботу – він засвоює інформацію, отриману протягом дня.

4. Якщо ви хочете здати сесію вчасно,то Вам слід плідно працювати протягом усього навчального процесу.

Налаштуйтеся на успіх. Адже успіх завжди приходить до тих, хто в нього вірить! 😉

Як підготуватися до сесії?!
Як підготуватися до сесії?!

Автор: Елена Церпицкая