Як підтримувати порядок і чистоту в будинку: прості поради

Якщо словосполучення «генеральне прибирання» викликає у тебе паніку, значить, ти неправильно розподіляєш свої сили і час. Прикладаючи кожен день невеликі зусилля, це значно полегшить прибирання у вихідні дні.

Заправляй постіль

Вранці не у всіх вистачає часу привести в порядок власне ліжко – в цей час доби ми дуже поспішаємо і частенько залишаємо постіль не заправленою. Ця гора м’ятої білизни зустрічає тебе ввечері після роботи і псує своїм виглядом настрій, правда? Виділи пару дорогоцінних ранкових хвилинок, щоб залишити своє ліжко заправленим.

Повертай речі на свої місця

Ця порада, можливо, здасться тобі занадто простою, але дуже багато хто не дотримується її. Почни контролювати себе і повертати речі на їх законні місця, і ти побачиш, як швидко ти привчити себе до порядку – скоро це стане звичкою.

Вчасно викидай сміття

Безуспішні спроби “утрамбувати” харчові відходи і мотлох у сміттєвому відрі – це неправильний шлях. Не перетворюйте свій будинок у смітник і регулярно позбавляйся не тільки від сміття, а й від старих і непотрібних речей. Пакет зі сміттям, до речі, можна винести по дорозі на роботу, або в супермаркет.

Не залишай брудний посуд в умивальнику

Після вечері не складай брудні тарілки в умивальник – старайся відразу ж мити всю використану посуд. Те ж саме стосується твого робочого місця – брудній чашці з-під кави не місце біля комп’ютера. Заведи для себе чітке правило: брудного посуду в будинку бути не повинно.

Брудну білизну складай в певному місці

Цим певним місцем може бути спеціальна корзина для білизни або окремий ящик. Запам’ятай, що тримати брудну білизну на виду – неприпустимо.