Як позбутися від білокрилки: народні засоби

Як позбутися від білокрилки: народні засоби
Як позбутися від білокрилки: народні засоби

Білокрилка – шкідник, який вражає овочеві культури. Особливо часто від комахи страждають перці, картопля і помідори. Крім того, білокрилка любить кімнатні квіти. Наприклад, бальзамін, бегонію або фуксію. Щоб не дати рослинам загинути, потрібно знати, як позбутися від білокрилки .

Як позбутися від білокрилки: народні засоби

Мильний розчин

Для цього методу знадобиться звичайне дігтярне мило . Перш за все натріть його на тертці. Потім розчиніть 100 г мила в 600 мл води. Збийте розчин, щоб утворилася мильна піна. Її потрібно наносити пензликом на зворотну сторону листя. А самим розчином обприскувати рослини. Але будьте обережні. Щоб не обпекти листя, повторюйте процедуру через 7-10 днів.

Часниковий настій

Якщо ви тільки помітили появу білокрилки, допоможе часниковий настій . По-перше, натріть 2-3 зубчики часнику і залийте його 1 л води. По-друге, дайте суміші настоятися в темряві одну добу. Потім процідіть настій і обприскати рослини. Буквально 2-3 обробки скоротять кількість білокрилки.

Настій деревію

Для настою залийте 1 л теплої води 100 г свіжої трави деревію . Далі настоюйте суміш кілька днів. Потім відіжміть траву і процідіть настій. Засіб можна використовувати раз в тиждень до 3 разів поспіль.

Настій кульбаб

Під час початкової стадії заселення білокрилки допоможе настій кульбаб . Перш за все подрібніть 50 г кореневищ і 50 г листя квітки. Потім залийте сировину 1 л теплої води і дайте настоятися протягом 5 днів в темному місці. Далі розчин потрібно процідити і обприскувати рослини 2 рази з 7-денним інтервалом.

Водний метод

При невеликій кількості шкідників іноді використовують водний метод. Для цього рослина обприскується чистою водою з усіх боків. Під напором рідини білокрилка падає на землю і не може злетіти. Так ви зможете знищити всіх паразитів.