Як правильно обрати чоловічий ланцюжок на шию

Як правильно обрати чоловічий ланцюжок на шию
Як правильно обрати чоловічий ланцюжок на шию

Ювелірні вироби люблять не тільки дівчата, а й чоловіки. Серед всіх прикрас, які представлені в каталогах магазинів України, найбільш популярними вважаються золоті чоловічі ланцюжки. При виборі подарунку для представників сильної статі головне – знати стиль, якому віддає перевагу конкретний чоловік.

Якщо ви вирішили піднести коханому чоловікові або хлопцю, брату, батькові або другу такий презент, можете купити золотий чоловічий ланцюжок на Gold.ua. В каталозі інтернет-магазину представлений широкий асортимент ювелірних виробів, серед яких кожен покупець зможе підібрати підходящий варіант, в залежності від індивідуальних переваг та фінансових можливостей.

Як обрати золотий ланцюжок чоловікові?

Сучасна жіноча мода запозичила багато одягу та аксесуарів з чоловічого гардероба, тому жінкам можна носити все, а от представникам сильної статі складніше. Кожен чоловічий золотий ланцюг відрізняється від тих прикрас, які призначені для жінок. Саме тому ювеліри намагаються підкреслити в них силу, енергію та мужність. Чоловічі ланцюжки на шию виглядають масивно та солідно.

При виборі ювелірного виробу треба враховувати не тільки те, з якою підвіскою його носити, а й зовнішній вигляд майбутнього власника. Чим більше чоловік, тим масивніше має бути ланцюг. Вибір товщини та довжини залежить від бажання власника, але занадто тонкий ланцюжок на шиї чоловіка буде виглядати недоречно. Середня товщина чоловічого ланцюжка становить приблизно 4-6 мм.

Довжина прикраси залежить від індивідуальних переваг, а також зросту та статури:

  • Багато чоловіків обирають ланцюг, який вільно висить на шиї та видніється з-під розстебнутого ворота сорочки.
  • Якщо чоловік середньої статури, то мінімальна довжина такого ланцюга буде 50-55 см.
  • Зазвичай ланцюжки з хрестом обирають від 60 см та більше. Носіння хреста передбачається на тілі, і зовсім необов’язково, щоб його було видно.

Стилі ювелірних прикрас

Підвіски повинні відповідати значному виду ланцюжка. Наприклад, хрест, амулети або інші прикраси на крупному ланцюгу теж повинні бути великого розміру. Є правило, за яким вага підвіски повинна складати приблизно одну третину від ваги основної прикраси. Кольори виробів повинні збігатися, хоча можливі і контрастні рішення, коли всередині самої підвіски буде використано 2-3 кольору металу.

Для спортивного та ділового стилю рекомендуються короткі ланцюги. Серед чоловіків творчих професій поширені ювелірні прикраси середньої довжини. Такі ланцюжки краще носити поверх одягу. Масивність ланцюга досягається товщиною металу, з якого він зроблений, і різними деталями плетіння. Зазвичай на чоловіках великої статури гармонійно поєднуються ланцюжки з об’ємними та незвичайними плетіннями.

В цілому ланцюжки можуть бути як об’ємними та рельєфними, простими та гладкими.

Види плетіння та застібок ланцюжків для чоловіків

Чоловічі плетіння в ланцюжках можуть бути як простими, так і дуже незвичайними. Вони можуть бути об’ємними зі складними рельєфами, з великими ланками. «Чоловічим» можна вважати будь-яке плетіння, але з урахуванням того, щоб ланцюжок виглядав мужньо та переконливо.

Найбільш популярними варіантами може бути панцирне плетіння, ромб, снейк, якірне та венеціанське плетіння, Фігаро, Бісмарк, джгут, візантійське та ін. Вибір деяких з них залежить від віку чоловіка, його статури та стилю. Але є й більш універсальні моделі, які можна носити представникам сильної статі, незалежно від стилю.

Золотий ланцюжок для чоловіків може мати різну застібку. Але потрібно мати на увазі, що вона не повинна бути менше самого ланцюга. Найнадійнішим вважається карабін або кругла пружинна застібка.