Як правильно засмагати на сонці ?

Ось і відпустка – навколо море, сонце, пляж, залишилося тільки отримати хороший загар, але як правильно засмагати, щоб уникнути проблем? Щоб виглядати модно, стильно і красиво, дізнайся, як правильно засмагати на сонці, на пляжі, на морі.

Тема, як правильно засмагати на сонці, море, пляжі, актуальна сьогодні і для чоловіків, і для жінок. На жаль, атмосфера зараз пропускає на землю набагато більше ультрафіолету, ніж десять чи двадцять років тому, і правильно засмагати на сонці, значить, як мінімум, уберегти себе від серйозного опіку і проблем з відновленням шкіри.

Як правильно засмагати на сонці, море, пляжі, щоб отримати рівний красивий загар і зберегти здоров’я шкіри?

Секрети правильної засмаги на сонці

1. Час засмаги
Засмагати в години, коли сонце найменш активне – правильне рішення. І це абсолютно не означає, що ви отримаєте менш красивий загар, навпаки, він буде рівним і красивим. Візьміть за правило приймати сонячні ванни вранці, поки сонце не увійшло в зеніт, приблизно до 10-11 годин, і після 16. Причому, навіть якщо ви перебуваєте під сонцем у зазначений час, лежати на морі або річковому пляжі в цілому більше двох годин в день шкідливо для організму.

2.Крем для засмаги.

Правильний засмага на сонці вимагає обов’язкового використання крему з захистом від ультрафіолетового випромінювання. Для темної шкіри можна взяти крем з рівнем 20-30, для світлої потрібно більше, 40. Рівні захисту позначаються показниками SPF і PPD. Однак SPF захищає тільки від ультрафіолету (від опіку).

3.Місце засмаги.
Питання правильної засмаги на сонці в жарких країнах є особливо актуальним. Сховавшись під солом’яну парасольку, люди думають, що вони захистилися від сонця. Запевняємо вас, це не так. Намагайтеся не засмагати на прямому відкритому сонці -взагалі.

Не забувайте, що від сонця потрібно берегти волосся – капелюшок, панамка, косинка або кепка з бавовняної нещільної тканини – відмінний вибір. Очі ховайте за склом сонячних окулярів, навіть просто вирушаючи на прогулянку без наміру повалятися на пляжі.

Важливий момент – не ходіть на пляж відразу після їжі. Не пийте холодних напоїв, дайте їм трохи нагрітися. Алкоголь і загар теж несумісні, тому що алкоголь блокує чутливість шкіри.

Як правильно засмагати на сонці – запитайте у шкіри

1377523796_sredstva-dlya-bezopasnogo-zagara

Хочете знати, як правильно засмагати на сонці, запитайте у своєї шкіри – вона ваш кращий порадник. Косметологи розділили нас за типами, залежно від необхідного ступеня захисту. Першому типу необхідна максимальна обережність при засмазі на сонці, максимальний час засмаги складає півгодини, останньому можна засмагати 2 години.

1-й тип: у вас світле волосся і блакитні, або зелені очі; або ви власник рудого волосся та молочної шкіри.
2-й тип: світловолосий або рудий, колір очей – карий або сірий.
3-й тип: каштанове, або темно-русяве волосся, досить світла шкіра.
4-й тип: темне волосся, очі, а також смаглявий колір шкіри.

Якщо ви плануєте довго засмагати на сонці, добре намажте ті місця, які найчастіше згоряють. Пам’ятайте, що будь-який крем працює ефективно максимум 3-4 години, а якщо ви купаєтеся, особливо в морській воді, то й  менше. Намагайтеся використовувати на сонці спеціальні шампуні, що захищають волосся від впливу ультрафіолетового випромінювання.

Сподіваємося, ці поради навчать вас, як правильно засмагати на сонці, і ваш загар буде прекрасний! ;)

красивий загар

1 Comment on Як правильно засмагати на сонці ?

Comments are closed.