Як розмалювати яйця з дитиною: 12 простих великодніх ідей

Як розмалювати яйця з дитиною: 12 простих великодніх ідей
Як розмалювати яйця з дитиною: 12 простих великодніх ідей

Як розмалювати та прикрасити яйця з дитиною: 12 простих великодніх ідей

Великодній стіл виглядає яскраво і святково, коли є багато різнокольорових красивих яєць, оздоблених своїми руками! А коли в будинку є діти, то гріх не скористатися великодніми приготуваннями і не влаштувати майстер-класи з малювання!

Як прикрасити яйця на Великдень так, щоб діти могли брати активну участь в цьому процесі? Пропонуємо 12 креативних і простих ідей!

РІЗНОБАРВНІ СТЕЖКИ

Такий гарний візерунок дуже простий у виконанні, і впорається з ним зможе і дитина!

 

СЕРВЕТКИ + КЛЕЙ

Красиво і незвично розмалювати яйця на Великдень можна за допомогою тонких різнокольорових серветок і клею ПВА! Щоб клей не був густим, розведіть його трохи водою, потім виріжте з серветок різні візерунки. Бажано, щоб вони були невеликими, тоді дитина зможе сама приклеїти декор на яйце.

У такій техніці дуже добре виглядають клаптики різного кольору, скомбіновані в одну мозаїку. Також можна приклеїти по периметру кожного пасхального яйця тонкі смужки.

За допомогою дироколу можна зробити багато паперових кружечків з кольорового паперу і таким же способом приклеїти їх на яйце! Після прикраси, залиште яйця підсихати на клейонці або газеті.

МАЛЮВАННЯ КОЛЬОРОВИМИ ТОЧКАМИ

Ще однією технікою розпису великодніх яєць буде малювання кольоровими точками з фарбою. Пофарбуйте спочатку яйця в однотонний яскравий колір харчовими барвниками, а потім нехай дитина поставить на яйці багато маленьких кольорових плям різними кольорами гуаші. Щоб візерунок був оригінальним, не зафарбовуйте яйце повністю, розмалюйте його точками тільки з однієї або з двох сторін.

МАЛЮВАННЯ ЗУБОЧИСТКОЮ

Прикрасити яйця на Великдень з дитиною можна за допомогою зубочистки, тоді малюк не буде переживати, що його візерунок «попливе». Просто вмочіть зубочистку в гуаш і залишайте нею тонкі мазки на шкаралупі. Таким способом дуже зручно малювати квіточки і зигзаги.

ЗАСИПАЄМО ГЛІТЕРОМ

Цей спосіб декору пасхальних яєць підійде навіть маленьким діткам. Намалюйте на варених яйцях кола за допомогою клею ПВА, а потім обваляйте їх в кольоровому Гліттері і дайте підсохнути.

ТВОРЧИЙ ХАОС

Хто сказав, що не можна розписати яйця на Великдень в стилі модернізму? Сучасне мистецтво сьогодні в моді, а головне – не потрібно переживати, що малюнок не вийде. Для такого декору можна використовувати стару зубну щітку або пензлик для малювання. Пофарбуйте яйця харчовими барвниками в один колір, а коли вони підсохнуть, побризкати на них будь-контрастною фарбою. Зубною щіткою можна поставити дрібний кольорий пил.

ПАСТЕЛЬНІ ВЕЛИКОДНІ КРОЛИКИ

Для таких милих кроликів вам знадобиться пофарбувати яйця тільки до половини, а щоб фарби були пастельних тонів, не тримайте їх у розчині барвника занадто довго. Потім дайте дитині темний восковий олівчик і дозвольте намалювати кролику очі, вушка, носик і щічки.

ЯСКРАВІ ЗАЙЧЕНЯТА

ЯЙЦЯ З ПОЗОЛОТОЮ

Зробіть з дитиною ось такі золоті яйця неймовірної краси! Для початку пофарбуйте їх в однотонний колір, особливо красиво золота фольга виглядає з блакитним, рожевим, жовтим, бузковим, малиновим. Потім намалюйте на яйці плями клею, щоб, коли підсохне, на ньому був мармуровий ефект. Візьміть шматочок тонкої фольги і обгорніть нею яйце так, щоб вона приклеїлася. Розподіліть фольгу по яйцю за допомогою спонжа або спеціальної старої зубної щітки. Коли клей висохне, потріть крашанку в руках, щоб частина фольги відійшла.

МЕРЕЖИВНИЙ УЗОР

Дуже простий візерунок на яйцях з дитиною можна зробити за допомогою простого широкого мережива. Після того, як ви пофарбували яйця харчовими або натуральними барвниками, дайте їм підсохнути. Потім візьміть шматочок мережива, відріжте його так, щоб його довжина відповідала діаметру яйця. Добре просочіть його гуашшю і прикладіть до шкаралупи на кілька хвилин. Після у вас залишиться гарний ажурний відбиток.

ВЕЛИКОДНІЙ ДЕКУПАЖ

Прикрасити яйця на Великдень можна і за допомогою декупажу. Візьміть кілька красивих серветок з візерунком, з кожної зніміть тільки найтонший шар з малюнком.

Розведіть клей ПВА з водою, покладіть серветку на яйце і за допомогою великої кисті для клею, просочіть ним серветку, щоб вона лягла гладко. Непотрібний край серветки відріжте ножицями і залиште яйця висихати.

Джерело